Prowadzisz firmę cateringową, która w ofercie ma diety pudełkowe? Jeśli tak, być może szukasz dobrej jakości opakowań jednorazowych, które pozwolą na wygodne, bezpieczne i higieniczne dostarczanie zamówionego jedzenia po wskazany adres. Sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniem są torby papierowe cateringowe, dostępne w kilku różnych rozmiarach. Pozwalają one umieścić wewnątrz hermetycznie zamykane opakowania z jedzeniem, a następnie gotowy pakunek dostarczyć do swojego klienta. 

Data dodania: 2023-01-27

Wyświetleń: 251

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Cateringowe torby papierowe

Poznaj torby cateringowe z szarego papieru ekologicznego

Jesteśmy producentem toreb papierowych, które mogą być wykorzystywane do różnych celów. Nasze torby znajdują zastosowanie jako torby na zakupy, firmowe torby na gadżety reklamowe, a w końcu i jako torby cateringowe. W zależności od wybranego formatu torby, do środka zmieszczą się mniejsze i większe pojemniki ze śniadaniami, lunchami, obiadami, kolacjami, a także przekąskami, zupami i innymi zamówionymi daniami. Dostarczanie diety pudełkowej w takich właśnie opakowaniach jest już standardem wśród wszystkich firm cateringowych. Oprócz dużej wygody i niskich kosztów jest wiele innych powodów, by zamówić torby papierowe cateringowe.

1. Uchwyt papierowy płaski

Nasze torby papierowe mają wygodny uchwyt płaski, który pozwala na wygodne i bezpieczne transportowanie, nawet, wtedy gdy są maksymalnie wypełnione jedzeniem.

2. Logo firmy cateringowej

Na torbach możemy wykonać Państwa logo metodą sitodruku. Najczęściej jest to nadruk jednokolorowy, dostępny w bardzo przystępnej cenie. Na życzenie możemy wykonać bezpłatny projekt nadruku.

3. Torba cateringowa z szerokim dnem

Oferujemy torby papierowe specjalnie przystosowane do diety pudełkowej. Mają one szerokie dna, które pozwalają na płasko umieścić w środku pudełka, bez ryzyka wymieszania się wewnątrz nich jedzenia.

4. Ekologiczny papier

W naszej ofercie znajdują się torebki z szarego i białego papieru makulaturowego, który jest papierem ekologicznym, przyjaznym dla środowiska i łatwo rozkładającym się.

5. Torba papierowa z dużą wytrzymałością

Zamawiając u nas torbę z nadrukiem, masz pewność, że otrzymasz wytrzymałe produkty, które nigdy cię nie zawiodą.

6. Atest PZH

Papier, z którego produkowane są torby ma atest pZH, dopuszczający go do kontaktu z żywnością. 

Już dziś możesz poprawić sposób obsługi swoich klientów, zamawiając u nas firmowe torby cateringowe z własnym logo. Nie wiesz, jaka powinna być ich wytrzymałość lub wielkość? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszy model.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena