Profesjonalna myjka parowa to wysokiej jakości sprzęt do sprzątania i czyszczenia. W dużej mierze to właśnie dzięki niezawodnej myjce parowej można raz na zawsze pozbyć się uciążliwych plam i to nawet z bardzo trudno dostępnych miejsc. Z dobrodziejstwa profesjonalnych myjek parowych korzystają renomowane firmy sprzątające co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej klasy.

Data dodania: 2022-07-28

Wyświetleń: 336

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Profesjonalna myjka parowa - co warto o niej wiedzieć?

Na co zwrócić uwagę wybierając profesjonalną myjkę parową?

Aby wybrać porządną myjkę parową w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na moc urządzenia, a dokładniej mówiąc na generowane przez nie ciśnienie. Godne polecenia są parownice o ciśnieniu roboczym na poziomie 6-10 bar. Szczególną uwagę należy zwrócić także na ilość zamiennych końcówek, które dostępne są w zestawie. Przy wielu modelach istnieje możliwość dokupienia dodatkowych końcówek, dzięki którym znacząco poszerza się funkcjonalność danego sprzętu.

Przydać mogą się przede wszystkim końcówki, które służą do kompleksowego czyszczenia gresu, dywanów, drewna, kabin prysznicowych i mebli. Spotkać można również końcówki, dzięki którym błyskawicznie wyczyścimy powierzchnie szklane i tapicerkę. Kolejnymi ważnymi elementami jest długość kabla zasilającego i pojemność zbiornika na wodę. Profesjonalne myjki parowe należy podłączyć bezpośrednio do prądu, dlatego też istotną rolę odgrywa długość kabla. Jeżeli chodzi o pojemność zbiornika to mowa tutaj nie tylko o pojemności bojlera, ale również o pojemności specjalnego zbiornika na detergent. Pojemność zbiorników ma duży wpływ nie tylko na wagę sprzętu, ale również na zwrotność. Parownica profesjonalna jest dostępna na stronie www.multi-matic.pl - polskiego dystrybutora maszyn czyszczących.

Funkcjonalny sprzęt dla wymagających użytkowników

Nowoczesne myjki parowe oparte są na zaawansowanych technologiach, dlatego też oferują wiele ciekawych funkcjonalności. Coraz więcej parownic posiada na przykład funkcję prasowania ubrań. Na szczególną uwagę zasługuje również specjalny system dezynfekcji czyszczonych powierzchni. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie trzeba zachować sterylność. Mowa tutaj między innymi o szpitalach i lokalach gastronomicznych. Profesjonalna myjka parowa może być bez problemu wykorzystana do prania tapicerki samochodowej, mycia karoserii, czy też do kompleksowego czyszczenia kanałów wentylacyjnych. Wszechstronne i uniwersalne myjki parowe bez problemu poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Profesjonalne myjki parowe doskonale nadają się do utrzymania czystości nie tylko biur i pomieszczeń użyteczności publicznych, ale również prywatnych domów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena