Trendy w branży iGaming zmieniają się z roku na rok. Lata 2020-2021 były bardzo ważne dla świata hazardu. W czasach, gdy przymusowa izolacja z powodu pandemii spadła ludziom na głowę, jednym ze sposobów na odnalezienie nowych emocji stało się zanurzenie w świecie wirtualnym. 

Data dodania: 2022-04-04

Wyświetleń: 253

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wprowadzanie nowych technologii do branży iGaming

Obecnie najlepsze kasyna online 2022 proponują hazardzistom nie tylko różne rodzaje gier i bonusy powitalne, jednak zachęcają graczy do gry w serwisach hazardowych dostępem do nowoczesnych technologii. Nisza iGamingu już zaczęła ulegać licznym zmianom. Poniżej przyjrzymy się bliżej nowym technologiom, które codziennie pojawiają się w świecie hazardowym. Sprawia to, że ilość graczy wirtualnych w e-kasynach codziennie wzrasta.

Technologia blockchain i kryptowaluta

Przyczyną początkowego wahania branży iGamingu wobec waluty cyfrowej była niepewność hazardzistów co do tego sposobu płatniczego. Obecnie, waluty cyfrowe istnieją na rynku gamblingowym już od lat, a liczba hazardzistów korzystających z tego systemu płatności codziennie rośnie.

Już dziś wielu operatorów hazardowych oferuje swoim graczom możliwość złożenia depozytu przy użyciu kryptowaluty. Ponadto kasyno online daje graczom dostęp do pokojów pokerowych stworzonych na platformie blockchain, więc można stwierdzić, że ten trend będzie się utrzymywał w przyszłości.

Gambling mobilny

Ponad połowa graczy w kasynach online woli gry mobilne od alternatywy w postaci gier na komputerach stacjonarnych. Obecnie smartfon stał się podstawowym urządzeniem do gry dla klientów kasyn wirtualnych. Gry slotowe, gry karciane, zdrapki, loterie, ruletka – rozgrywka hazardowa może być aktywowana na dowolnym gadżecie bez względu na miejsce, w którym znajduje się gracz.

Eksperci twierdzą, że w najbliższej przyszłości mobilne gry hazardowe staną się wiodącą branżą. To zmusza producentów gier i operatorów platform hazardowych do skupienia się na tym, by tworzyć wygodne, a przede wszystkim dostosowane do urządzeń mobilnych produkty.

Wprowadzenie technologii sztucznej inteligencji w iGamingu

Istnieje kilka głównych obszarów, dla których sztuczna inteligencja może mieć największe znaczenie dla branży gamblingowej:

  1. Poprawa jakości usług. O wiele łatwiej i szybciej będzie można zaoferować graczom indywidualne bonusy i promocje, które wydają się najbardziej atrakcyjne z uwagi na osobiste preferencje.
  2. Ochrona platform przed nieuczciwymi graczami. Sytuacja z botami w pokerze wirtualnym nie jest najlepsza. Dlatego zastosowanie sztucznej inteligencji ułatwi właścicielom e-kasyn identyfikację botów.
  3. Szybkie wykrywanie uzależnienia od hazardu. Sztuczna inteligencja może pomóc w analizowaniu statystyki gry wszystkich klientów i identyfikować graczy mającym problemy z hazardem.

Jeśli współcześni twórcy sztucznej inteligencji będą w stanie zaproponować operatorom hazardowym sposoby rozwiązania konkretnych problemów, rozwój nowych technologii w tej dziedzinie będzie rozwijać się skokowo.

Nagrody startowe jako forma zachęty do gry

Nagrody za założenie konta użytkownika czy złożenie depozytu to nie nowość w witrynach hazardowych. Jednak e-kasyna ciągle wymyślają coraz lepsze profity. Nowi gracze serwisów hazardowych mogą zdobyć darmowy bonus bez depozytu, premie pieniężne, bezpłatne zakręcenia. W celu zgarnięcia nagród wystarczy założyć profil użytkownika, potwierdzić adres skrzynki mailowej lub zapisać się do newslettera. Bonusy są zaliczane na rachunek hazardzisty po spełnieniu pewnych czynności.

Uwaga:  hazard niesie ryzyko uzależnienia się i poniesienia strat finansowych i osobistych. Pamiętaj, że każda gra wiąże się z możliwością utraty pieniędzy i z wywołaniem szkodliwych dla psychiki skutków. Działaj odpowiedzialnie!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena