Fineceramic® to innowacyjny materiał, który jest pod wieloma względami wyjątkowy. Na jego bazie powstają umywalki łazienkowe jedyne w swoim rodzaju. Fineceramic® jest delikatny, lekki i subtelny z wyglądu, a przy tym niezwykle wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Jego zastosowanie w produkcji umywalek pozwala na uzyskanie niespotykanych do tej pory, cienkich kształtów i finezyjnych linii, które są tak pożądane we współczesnych projektach. 

Data dodania: 2022-03-28

Wyświetleń: 391

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Nowoczesne umywalki łazienkowe z materiału Fineceramic® – jaki styl wybrać?

Dostępne wyłącznie w ofercie marki Roca umywalki łazienkowe Fineceramic® to prawdziwa rewolucja w aranżacji łazienkowej przestrzeni, skrojona na miarę potrzeb i budżetu każdego klienta.

Fineceramic® – niespotykana moc prawdziwej ceramiki zamknięta w subtelnej formie

Fineceramic® to nowoczesny materiał uzyskiwany ze 100% ceramiki, bez dodatku żywic. Jest autorskim rozwiązaniem marki Roca, której celem było stworzenie unikalnego, niespotykanego do tej pory materiału, który będzie charakteryzował się zarazem subtelną, delikatną formą oraz wysoką wytrzymałością. Fineceramic® jest o 30-40% lżejszy od tradycyjnej ceramiki, powszechnie dostępnej na rynku, oferując przy tym o aż 30% większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Wytrwała praca nad technologią Fineceramic® pozwoliła marce Roca na stworzenie umywalek łazienkowych o unikalnych, niespotykanych do tej pory kształtach, które perfekcyjnie wpisują się we współczesne trendy aranżacji łazienkowych przestrzeni. Rozwiązania Fineceramic® przyciągają uwagę cienkimi ściankami, których grubość wynosi zaledwie 5-8 mm (w zależności od kolekcji)  oraz perfekcyjnym w każdym detalu wykończeniem.

Umywalki łazienkowe Fineceramic®, oprócz niewątpliwych walorów wizualnych, zachwycają także jednolitą, perfekcyjnie gładką powierzchnią wewnętrzną, której walory użytkowe dodatkowo podnosi innowacyjna powłoka Supraglaze ® – nowość w ofercie marki Roca. Jej zastosowanie w umywalkach pozwoliło na uzyskanie wyjątkowo gładkiej, trwałej powierzchni, która sprzyja higienie, ograniczając rozwój bakterii oraz ułatwiając czyszczenie.

Umywalki łazienkowe Fineceramic® – na które kolekcje warto zwrócić szczególną uwagę?

Umywalki Fineceramic® są obecne w kilku kolekcjach marki Roca. Jedną z nich jest Ona – nowoczesna linia ceramiki łazienkowej stworzona w swoistym hołdzie naturze i jej cennym zasobom. Ona oferuje estetyczne, nawiązujące wprost do śródziemnomorskich klimatów umywalki ścienne i nablatowe z innowacyjną powłoką Supraglaze®, które fantastycznie odnajdą się w każdym wnętrzu, urządzonym w nieco surowym, oszczędnym stylu.

Kolejną kolekcją ceramiki łazienkowej, w której znajdują się cienkościenne umywalki łazienkowe Fineceramic®, jest Inspira. Umywalki nablatowe z tej serii dostępne są w trzech kształtach – Square, Soft i Round oraz w sześciu, atrakcyjnych kolorach – białym, białym matowym, cafe, beżowym, perłowym i onyks. Występują ponadto w różnych wersjach montażowych – nablatowej, podblatowej, półblatowej oraz blatowej. Ich istotnym atutem jest także obecność powłoki Supraglaze®.

Trzecią, wartą uwagi kolekcją, w której goszczą umywalki Fineceramic®, jest Beyond. W jej ramach dostępne są umywalki łazienkowe nablatowe, ścienne, stojące oraz blatowe, które posiadają nowoczesne, tak poszukiwane przez współczesnych klientów kształty oraz subtelne linie, z których słynie technologia Fineceramic®. Podobnie, jak rozwiązania Finecerami®c z serii Inspira, także umywalki Beyond wstępują w sześciu, wymienionych wyżej kolorach oraz posiadają higieniczną, hydrofilową powłokę Supraglaze®, ułatwiającą utrzymanie ceramiki łazienkowej w czystości.

Poszukując idealnej umywalki łazienkowej stworzonej w oparciu o technologię Fineceramic®, oprócz kolekcji Inspira i Beyond, warto zwrócić uwagę także na serię Ohtake, w której znajdują się nowoczesne umywalki nablatowe o jeszcze bardziej oryginalnym designie. Już pierwszy rzut oka wystarczy, aby stwierdzić, że jest to kolekcja jedyna w swoim rodzaju – inspiracją do jej stworzenia była bowiem sama natura, a konkretnie życiodajna siła i potęga wody. Umywalki łazienkowe Ohtake posiadają niecodzienne, awangardowe kształty oraz są dostępne w sześciu kolorach ceramiki Fineceramic®. W komplecie z umywalką z tej serii znajduje się także dopasowany do niej pod względem kolorystycznym korek.  

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena