Świece mogą mieć rożne zastosowanie. To ciekawy sposób na ozdobę wnętrza. Bywają pomocne w przypadku awarii sieci elektrycznej.
Jednak największą uwagą konsumentów cieszą się świece zapachowe. Nie tylko zapachowe świece parafinowe, ale nowość taka jak świece sojowe. Dlaczego warto zacząć używać świec sojowych?

Data dodania: 2021-11-01

Wyświetleń: 518

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Świecie sojowe- dlaczego warto się do nich przekonać?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Czy świece sojowe są jak naturalne kadzidła?
  • Woski sojowe- dlaczego warto je stosować?
  • Najlepsze świece zapachowe- gdzie kupimy naturalne świeczki sojowe?

Świece sojowe są w Polsce coraz bardziej popularne. Trudno się temu dziwić to świece naturalne. Oprócz nich z łatwością kupimy w przystępnych cenach akcesoria do świec a także woski zapachowe.   

Świece sojowe – poznaj naturalne świece sojowe

Świece Sojowe zdobywają w naszym kraju coraz większą popularność. Świece tego rodzaju cechują naturalność. Wykonane są ze składników pochodzenia naturalnego. Zawarte w nich zapachy aromaty są w 100% naturalne. Wydzielają zapach, który może nas, w zależności od składników, uspokajać lub pobudzać. Zapachowe świece sojowe pachną bardzo naturalnie i nie drażnią. Są doskonalą alternatywą dla świec parafinowych. Zapachy „zamknięte” w naturalnych świecach powstają na bazie naturalnych olejków eterycznych. Naturalne świece bez trudu kupimy w Internecie, w bardzo atrakcyjnych cenach z dostawą wprost do naszego domu.[obraz_1]

Wosk sojowy – co warto o nim wiedzieć?

Wosk sojowy to naturalne źródło zapachu. Bez względu na to czy umieścimy wosk w szafie czy w szufladzie, wosk będzie wydzielał piękny zapach. Co ważne wosk sojowy wydziela naturalny zapach, który nie będzie wywoływał podrażnień.

Wielbiciele wosków sojowych znają jednak jeszcze lepszy sposób na użycie naturalnego wosku Wystarczy umieścić wosk w specjalnym kociołku, gdzie rozgrzany wosk pod wpływem temperatury spala się nawet przez kilka godzin, wydzielając urzekający zapach.

Świece parafinowe- porzuć je na rzecz świec sojowych

Nim odkryliśmy sojowe świece zapachowe, powszechnie stosowaliśmy świece, w których głównym składnikiem była parafina. Jednak świece te nie były idealne.  Parafina to substancja pochodna uzyskiwana w wyniku procesu destylacji ropy naftowej. Z powodu pochodzenia parafina podczas spalania ma niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Osoby używające świec parafinowych skarżą się na przykład na ból gardła czy bóle głowy.

Takiego zagrożenia nie stwarzają świece sojowe, dlatego warto bez żalu porzucić świece parafinowe na rzecz świec sojowych. Świeczki zapachowe sojowe nie wydzielają żadnych niebezpiecznych substancji i nie powodują żadnych wyżej wymienionych objawów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena