Gdy przychodzi czas na zmiany wystroju w domu, marzy Ci się ściana z kwiatów na Swoim ślubie lub na imprezie okolicznościowej, a w internecie pełno przeróżnych pięknych propozycji, przez co nie wiesz, na co się zdecydować. Może tak stworzyć coś własnego i unikatowego? A może wykorzystać tak przeróżne maty?

 

Data dodania: 2021-08-23

Wyświetleń: 397

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

OPIS, INFORMACJA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Ciekawe wykorzystanie MAT ROŚLINNYCH

Nie ukrywajmy maty roślinne w dzisiejszej modzie, podbiją rynek. Co chwilę pojawiają się coraz więcej różnych wzorów. Duży wybór od mat liściastych po sztuczne mchy, a nawet kory drzew co daje duże możliwości. Ich wygląd sam w sobie przykuwa wzrok a co dopiero w połączeniu z innymi kwiatami? A może tak wykorzystać maty na ścianę? Czemu nie! Wystarczy pusta ściana, którą zamienisz w ścianę zachwytu. Można do tego wykorzystać mat liściaste, będą się pięknie prezentować i te liście opadające. A może by tak jeszcze zbogacić ściankę w kwiaty albo dodać bluszcz? Kto wie może Ty, też poczujesz się jak Mery i znajdziesz tajemnicze drzwi pod długim ciemnym bluszczem. I znajdziesz Tajemniczy ogród w swoim domu.

Oczywiście nie tylko ścianę można udekorować. Marzysz o trawie na tarasie nic nie stoi na przeszkodzie! Maty są stworzone z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na warunki pogodowe, co dzięki temu nie ma żadnych przeciwwskazań, aby nie rozłożyć matę ze sztucznej trawy właśnie na Twoim tarasie. Picie porannej kawy w letni poranek na takim tarasie zamieni się w cudowny rozpoczęty dzień! Przecudowne uczucie picia kawy na łące wśród swoich ulubionych kwiatów sprawi, że ten dzień nie może być gorszy!

Fajnym pomysłem też jest zrobienie ścianki z mat kwiatowych na ślub. Idealne, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie z gośćmi na ciekawym tle niż zwykła pusta ściana. Oczywiście nie tylko na śluby takie ściany się nadadzą. Na imprezy okolicznościowe też się pięknie będą się prezentować. A pamiątkowe zdjęcia na takim tle będzie przecudowną pamiątką. Oczywiście z takich mat można stworzyć napis. W modzie są świecące litery a może, teraz tak stworzyć modę na napisy z kwiatów i mat? Idealnie motyw ścianek z kwiatów i napisy kwiatowe wpasują się w każdy wystrój sali weselnej. 

Trzeba dodać, że takie ścianki nie więdną, dzięki czemu bez problemu możesz zabrać do domu i stworzyć ściankę w swoim salonie czy sypialni. Kolejnym atutem sztucznych ścianek z roślin jest taki, iż osoby uczulone na pyłki kwiatów mogą mieć w swoim domu bez obawy o alergie.

Takie maty są wszędzie dostępne w różnych wariantach kolorystycznych jak i wzorach. Bez problemu znajdziesz je stacjonarnie w różnych hurtowniach czy sklepach internetowych.

 

 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena