Odwiecznym problemem każdego domu jest fakt, że nigdy porządek nie robi się w nim sam, a z pomocą mniej lub bardziej zorganizowanych domowników. To może być przyczyną rodzinnych sprzeczek, ale również ogromnego rozgardiaszu. Na szczęście, na rynku akcesoriów domowych istnieją produkty, które ułatwiają utrzymanie porządku i co ważne, także pięknie dekorują wnętrze. 

Data dodania: 2021-08-12

Wyświetleń: 546

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kosze bambusowe jako sposób na porządek w domu

Wśród nich szczególnie polecane są kosze bambusowe: jakie wybrać i jak zorganizować z ich pomocą przestrzeń?

Moda na naturalne materiały, faktury, czy kolory we wnętrzach nie przemija, a dowodem na to są zdjęcia aranżacyjne, na których widać sporo elementów wyposażenia wnętrz wykończonych w kamieniu, drewnie, czy chociażby betonie. Naturalność jest w modzie i dobrze, bo dzięki temu można wypoczywać we wnętrzach, które prezentują się wyjątkowo. Kosze bambusowe świetnie wpisują się w te kanony wykończenia wnętrz i trzeba przyznać, że wyglądają w nich po prostu bardzo subtelnie. A dlaczego bardzo dobrze sprawdzają się w roli praktycznego akcesorium? Sprawdźmy!

Kosze bambusowe w łazience? Dlaczego warto?

Choć nowoczesne łazienki prezentują się pięknie i luksusowo to nawet bardzo udaną aranżację może popsuć organizacyjny chaos. Nie pozwól, by wdarł się on również do Twojego wnętrza. Dobrą organizację domowej przestrzeni otrzymasz za pomocą kilku koszy bambusowych o różnej wielkości. Większe modele świetnie sprawdzą się w roli miejsca do przechowywania ręczników dla gości lub dla członków rodziny. Wystarczy, że zwiniesz je w rulon, a następnie efektownie ułożysz w koszu bambusowym. Efekt dekoracyjny gwarantowany, a świeżość ręczników utrzyma się nawet przez dłuższy czas po wypraniu.

Mniejsze kosze bambusowe to świetna pomoc w organizacji miejsca na kosmetyki. Do małych pojemniczków posegregujesz najpotrzebniejsze produkty, a później łatwiej wykonasz makijaż, gdy np. w pośpiechu przygotowujesz się do pracy. Nie obawiaj się, że kosze bambusowe nie wpasują się do Twojej aranżacji wnętrza. Ten typ dekoracji jest na tyle uniwersalny, że wkomponuje się do każdego pomieszczenia i stylistyki.

Kosze bambusowe w sypialni i garderobie? To oznacza porządek z ubraniami!

Bo duże kosze bambusowe to świetny pomysł na praktyczne przechowywanie brudnej odzieży, w dodatku od razu posegregowanej na jasną i ciemną. W garderobie kosze bambusowe sprawdzają się po prostu świetnie, bo można do nich wrzucić paski, czapki, szale i wiele innych drobnych akcesoriów, których zawsze mamy sporo pod ręką.

Kosze bambusowe, wyglądają świetnie na tle białych mebli w garderobie oraz pastelowych dodatków. Nie ma zatem niczego dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na nie chociażby w domach wykończonych w stylu skandynawskim. 

Porada eksperta: nie wiesz, w jakich osłonkach umieścić rośliny, by pięknie wkomponować je w białe wnętrza? Osłonki w postaci koszy bambusowych to must have, który sprawdzi się w Twoich wnętrzach. Kwiaty i naturalny materiał wzajemnie się przenikają tworząc zestaw idealny!

Nie wiesz, jaki kosz bambusowy wybrać? Kup kilka większych i mniejszych pojemników, najlepiej pochodzących z jednego zestawu lub serii. Dzięki temu zyskasz komplet, który będzie do siebie pasował. Ciekawe kosze bambusowe znajdziesz np. tutaj: https://www.lofty-home.pl/344-kosze-bambusowe

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena