W czerwcu bowiem na rynku pojawili się kilka ciekawych tytułów, które zapewnią wiele godzin rozrywki. Postanowiliśmy zatem przedstawić naszą listę najciekawszych premier w czerwcu 2021.

 

Data dodania: 2021-08-02

Wyświetleń: 568

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Czerwcowe premiery na PlayStation

Necromunda: Hired Gun

Jeśli mamy konsolę PlayStation 4 czy 5, a przy okazji odebraliśmy nasze bonus bez depozytu w kasynie, to być może środki te przeznaczymy na nową grę. 1 czerwca swoją premierę na PS4 i PS5 miał Necromunda: Hired Gun. Jest to FPS od Streum on Studio, który został osadzony w niezwykle popularnym uniwersum Warhammer 40,000. Jest to co prawda gra rozgrywająca się w świecie znanym ze wspomnianej serii, jednak stanowi zupełnie poboczny tytuł. Znajdujemy się tutaj na planecie Necromunda i wcielamy się w jednego z najemników. Naszym zadaniem będzie wykonywanie różnych zleceń, odwiedzanie slumsów, niebezpiecznych dzielnic. Tytuł ten to dynamiczny FPS, gdzie zamiast cichej eliminacji przeciwników, stawiać będziemy na istną rozwałkę z użyciem różnych broni, ekwipunku, a nawet z pomocą towarzyszącego nam psa. Klasycznie przy tym będziemy zwiększać poziom i ulepszenia swojej postaci. Ten single player ma cechować się brudnym i ponurym klimatem.

Stonefly

Tego samego dnia ukazał się Stonefly od Flight School Studio. Jest to tytuł z gatunku indie, który z pewnością spodoba się miłośnikom nietypowych historii. Naszą bohaterką jest młoda dziewczyna, Annika Stonefly, która mieszka na odległej planecie. Nie jest to do końca bezpieczne miejsce, gdyż zamieszkiwanie jest przez insekty, często większe od ludzi. Dziewczyna jednak decyduje się wyruszyć w podróż po planecie. Zasiadać będzie jednak za sterami specjalnego mecha wyglądającego jak owad. Rozgrywka polega na eksploracji, wykonywaniu zadań oraz walce z przeciwnikami. Ogromnym atutem jest tu warstwa wizualna. Gra prezentuje się bowiem niczym nowatorska animacja z ładną kreską.

Tour de France 2021

Zazwyczaj gry sportowe kojarzą się z takimi tytułami, jak FIFA, PES, NBA2K. Tymczasem dostępne są również inne gry licencyjne, czego dowodem jest Tour de France 2021. Tytuł ten od Cyanide Studio pojawił się na rynku 3 czerwca. Jest to całkiem realistyczna produkcja, dzięki której jako jeden z zawodowych kolarzy przejedziemy przez wszystkie 21 etapów Tour de France. Od lat jest to najbardziej prestiżowy wyścig na świecie. Możemy wybrać zarówno licencjonowanych zawodników, jak i stworzyć własną postać, której przypisujemy odpowiednie cechy - sprinter bądź góral, kolarz uniwersalny. Mamy tu zarówno wyścigi indywidualne, jak i w formule Pro Team. Ponadto do wyboru są także inne znane wydarzenia kolarskie.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

4 czerwca pojawiła się kolejna odsłona serii Sniper: Ghost Warrior. Tym razem dzieło polskiego studia CI Games przeniesie nas na Bliski Wschód. Wcielamy się tu oczywiście w zawodowego snajpera, który wykonuje różne zlecenia. Naszym głównym zadaniem będzie eliminacja przywódców lokalnych grup przestępczych. Mamy tu dyspozycji 5 rozległych map, gdzie czeka na nas 20 głównych misji i sporo pobocznych zadań. Dzięki specjalnemu systemowi możemy za pomocą kamery śledzić dokładny tor naszego pocisku. Gra cechuje się całkiem ładną grafiką i realizmem.

Guilty Gear: Strive

11 czerwca premierę miała bijatyka 2.5D od Arc System Works. Jest to kolejna odsłona serii, która powstała w latach 90. Mamy tu do czynienia z klasycznym systemem walki, gdzie do wyboru mamy postaci o odmiennych możliwościach ataku i obrony. Pojedynki toczą się na różnych arenach do momentu wyeliminowania przeciwnika bądź wygrania na punkty. Sporym atutem jest tutaj oprawa wizualna, która nawiązuje do stylu typowego dla mangi.

Na naszej liście umieścić możemy również takie tytuły jak: Dungeons & Dragons: Dark Alliance, Legend of Mana, Scarlet Nexus, Chivalry 2, The Last Kids on Earth and the Staff of Doom.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena