Rozwój nowoczesnych technologii, a w szczególności powszechna dostępność internetu sprawiły, że pojawiły się nowe sposoby na to, by zarabiać dodatkowe pieniądze. Przede wszystkim kasyna stacjonarne rozpoczęły działalność w sieci.

Data dodania: 2021-06-29

Wyświetleń: 981

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak zdobywać wysokie nagrody w grach online?

Obecnie publikowane są rankingi kasyn dostępne dla graczy z Polski, w których wyróżniani są operatorzy oferujący najwyższe nagrody pieniężne.

Jednak w sieci, internauci z naszego kraju mają także inne możliwości zdobywania nagród pieniężnych, grając online. Jednym z takich przykładów jest gra Wealth Words, czyli krzyżówka online. Mogą w nią grać jedynie osoby pełnoletnie, bez względu na miejsce zamieszkania. Wystarczy wpisać prawidłową odpowiedź na zadanie pytanie, w polu o określonej liczbie liter. Gracze mogą korzystać z trzech wersji językowych: angielskiej, hinduskiej i chińskiej. Zanim przystąpimy do tej gry należy w niej utworzyć swoje konto używając profilu Google lub Facebook. Do rozegrania jednej rundy wymagane jest posiadanie tokena, który kosztuje 2 USD. Kupimy go używając konta PayPal lub karty kredytowej. Według operatora gry, można w niej wygrać maksymalnie 3 000 USD.  Wealth Words posiada wersje darmową, która pozwala także na zdobywanie nagród pieniężnych, jednak o znacznie mniejszej wartości.

Innym rodzajem gry za prawdziwe pieniądze jest Corporation Master, czyli wirtualna gra, która symuluje środowisko biznesowe. Można w niej zamienić wirtualną walutę na prawdziwe pieniądze. Każdy z graczy ma możliwość stworzenia swojej firmy, budowy jej struktury, zawierania umów z innymi podmiotami, realizacji konkretnych projektów i budowania strategii marketingowo - sprzedażowych. Ten kto zdecyduje się na grę w Corporation Master może działać zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych. W zależności od swoich umiejętności, uczestnik gry otrzymuje swoją pensje oraz bonusy. W chwili kiedy wkracza do świata korporacji, może uczestniczyć w grach i zdobywać nagrody o wartości 100 punktów. Wartość jednego punktu w tej grze to równowartość 0,40 EUR. Warto pamiętać, że za każdy dzień zwykłej pracy uczestnik otrzymuje tylko jeden punkt, a otwarcie np. nowej firmy to wydatek 10 EUR. Gra posiada wiele innych opcji, z którymi można się zapoznać na stronie Corporation Master. Wypłaty wygranych i bonusów są przesyłane na konto PayPal.

Jeśli posiadacie konsolę Nintendo, to możecie spróbować swoich sił w grze Super Mario Odyssey i zdobywać złote monety. Monety wpływają na konto gracza za każdym razem, gdy ten zabija wrogów, łamie bloki ze znakami zapytania, otwiera kwiaty lub zbiera specjalne przedmioty, w rodzaju symboli księżyca, czy fioletowych pieniędzy. Często organizowane turnieje, pozwalają na zdobywanie nagród pieniężnych. Nagrodami w nich są prawdziwe pieniądze. Jeśli nie przepadanie za Mario, to na konsoli Nintendo znajdziecie także turnieje za prawdziwe pieniądze w grze The Legend of Zelda.

Uwaga:  hazard niesie ryzyko uzależnienia się i poniesienia strat finansowych i osobistych. Pamiętaj, że każda gra wiąże się z możliwością utraty pieniędzy i z wywołaniem szkodliwych dla psychiki skutków. Działaj odpowiedzialnie!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena