Norwegia to kraj, do którego od wielu lat emigrują Polacy. Osiedlają się tam, zakładają rodziny, czy firmy. Według danych Centralnego Urzędu Statystycznego Norwegii (SSB) w 2020 roku w Norwegii przebywało blisko 120 tys. Polaków. Pomoc w funkcjonowaniu na obczyźnie oferuje im platforma LOCALMARKET.no, która oferuje doradztwo w zakresie korzystania z lokalnych produktów, czy usługodawców. 

Data dodania: 2021-06-02

Wyświetleń: 544

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

OPIS, INFORMACJA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

LOCALMARKET.no - bezpłatna platforma doradcza i konsultingowa w Norwegii

Jakich usług dotyczy? Na czym opiera się jej działanie? Niniejszy artykuł zawiera odpowiedzi na te i inne pytania.

Misja LOCALMARKET GROUP AS

Misją firmy LOCALMARKET GROUP AS, czyli twórcy i właściciela platformy LOCALMARKET.no jest szeroko pojęte pomaganie ludziom w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu świadomych decyzji. Jest obecna na norweskim rynku od 2014 roku i łączy to co online, z tym co offline. Dzięki właściwemu rozpoznaniu potrzeb klientów prywatnych i firmowych w prosty sposób łączy ich z lokalnymi produktami, usługami, czy fachowcami.

Hasłem przewodnim działalności firmy są słowa: wszyscy klienci i współpracownicy muszą być zadowoleni. Funkcjonowanie platformy opiera się na wyszukiwaniu najlepszych możliwych rozwiązań pasujących do danej sytuacji. Klient otrzymuje bezpłatne wsparcie na etapie podejmowania decyzji, co sprawia, że jest ona świadoma.

Jakie usługi oferuje platforma LOCALMARKET.no?

Platforma LOCALMARKET.no oferuje szeroki zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Oferta obejmuje sześć podstawowych sektorów, tzn. pośrednictwo finansowe, ubezpieczeniowe i emerytalne, a także księgowość, porady prawne oraz obrót nieruchomościami. Klient korzystając z serwisu ma możliwość skorzystania również z usług dodatkowych, takich jak m.in. znalezienie dostawcy Internetu, czy fachowca w zakresie hydrauliki lub elektryki. Dla klientów firmowych oferowana jest również pomoc w rejestracji działalności gospodarczej, czy wzięciu udziału w różnych szkoleniach, np. BHP.

Firma LOCALMARKET GROUP AS cały czas rozwija swoją ofertę i szuka partnerów, z którymi mogłaby współpracować i których produkty, czy usługi mogłaby proponować swoim klientom. Oczywiście każdy produkt, czy usługa promowana w ramach platformy LOCALMARKET.no jest wcześniej dokładnie sprawdzana pod kątem wiarygodności oraz korzyści w odniesieniu do klienta. Dzięki temu serwis gwarantuje wysoką jakość proponowanych rozwiązań i poleca je z pełną świadomością.

Dlaczego warto skorzystać z platformy LOCALMARKET.no?

Jak już wspomniano firma LOCALMARKET GROUP AS działa na rynku norweskim od 2014 roku. W tym czasie z jej usług skorzystało ponad 20 tysięcy klientów indywidualnych i ponad 4 tysiące firm. Dlaczego warto do nich dołączyć? Przede wszystkim dlatego, że jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala wynegocjować u lokalnych producentów i usługodawców najlepszą możliwą ofertę dla swoich klientów. Za korzystaniem z platformy przemawia również fakt, że nie jest to zwykła porównywarka produktów czy usług, ale serwis oferujący profesjonalny konsulting w zakresie rozwiązywania problemów. Zarówno tych codziennych, jak i ważnych życiowo, jak np. ubezpieczenie na życie, zakup mieszkania, czy kredyt hipoteczny.

Platforma bada indywidualne potrzeby klienta, po czym wyszukuje najlepsze dla niego rozwiązanie, które przesyła mu na maila. Zawiera on kompleksowe porównanie danych oraz wskazanie najlepszego rozwiązania dopasowanego do aktualnej sytuacji klienta. Dodatkowo znajduje się tam również instrukcja mówiąca o tym, jak krok po kroku skorzystać z danego produktu, czy usługi. 

Wokół platformy LOCALMARKET.no powstała społeczność, która pragnie podejmować świadome decyzje i rozumieć sprawy, których one dotyczą. Wysoka jakość obsługi jest doceniana przez kolejnych klientów, którzy znaleźli rozwiązanie swoich problemów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena