Nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet 10 GB na start – to wszystko za 19 zł miesięcznie w ramach abonamentu nju dla par. Skorzystaj z oferty i dziel rachunek za telefon z bliską osobą!

Data dodania: 2021-03-24

Wyświetleń: 539

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

NOTATKA PRASOWA - INFORMACYJNA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Abonament dla par w nju mobile – razem jest taniej!

Jak działa abonament w parze w nju? To proste. Najpierw poszukaj osoby, z którą podzielisz się kosztami. Może to być tTwoja druga połówka, znajomy, członek rodziny – na pewno znajdziesz kogoś, kto chciałby płacić mniej za telefon.

Parę w nju mobile tworzą dwa numery – główny, który zarządza usługami, oraz dodatkowy, który korzysta z oferty numeru głównego. Miesięcznie za dwa numery płacicie 29 zł + 9 zł, czyli 38 zł. Po podzieleniu na pół każde z Was płaci jedynie 19 zł. W cenie otrzymujecie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB danych do podziału. Z czasem rozmiar pakietu danych zwiększa się – nawet do 30 GB. Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” pół roku dostępny pakiet danych to już 20 GB, po roku – 25 GB, a po dwóch latach – 30 GB. Usługa „im dłużej, tym lepiej” automatycznie uruchamia się w momencie, gdy aktywujesz numeru główny.

Abonament w parze – dołącz do nju mobile

Dołączenie do abonamentu dla par jest naprawdę proste. Na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi znajdziesz formularz zamówieniowy. Aby kupić dwa numery (główny i dodatkowy) połączone w parę, wybierz opcję „29+9 zł”. 29 zł to opłata za usługę „bez limitu 29 zł”, która jest aktywowana na numerze głównym, a 9 zł – to koszt numeru dodatkowego.

Po złożeniu zamówienia on-line kurier dostarczy Ci dwie karty SIM oraz wszystkie potrzebne dokumenty. Jeżeli chcesz zachować dotychczasowy numer, możesz przenieść go do nju – wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz odpowiednią opcję. Nju skontaktuje się z Twoim operatorem i zajmie się procedurą przenoszenia numeru – musisz tylko podpisać pełnomocnictwo, które dostarczy Ci kurier. Podczas składania zamówienia możesz zdecydować się na fakturę elektroniczną – dzięki temu zostaniesz zwolniony z opłaty aktywacyjnej w wysokości 20 zł, a rachunek za dwa numery będziesz otrzymywał na skrzynkę mailową.

Abonament dla par – dobierz drugi numer

Do abonamentu dla par możesz także dołączyć, jeżeli już jesteś klientem nju i korzystasz z oferty solo. W każdej chwili możesz dokupić numer dodatkowy – zrobisz to szybko i wygodnie za pośrednictwem strony nju mobile. Musisz tylko znaleźć osobę, która chce z Tobą stworzyć parę. Miesięczna opłata za numer dodatkowy to 9 zł miesięcznie. Aby całkowita opłata za dwa numery wynosiła 38 zł, czyli 19 zł na głowę, numer główny powinien korzystać z usługi „bez limitu 29 zł”. Jeżeli korzystasz z innej usługi, plan „bez limitu 29 zł” możesz włączyć on-line. Zaloguj się do swojego konta na stronie nju, a następnie znajdź zakładkę „usługi”. Możesz także skorzystać z aktywacji SMS-owej. Wyślij wiadomość START na numer 80422. Od nowego okresu rozliczeniowego obydwa numery będą razem korzystały z usługi „bez limitu 29 zł”.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena