Oczekiwanie na pojawienie się na świecie potomka, szczególnie w przypadku pierwszego dziecka, rodzi wiele pytań i wątpliwości. Przyszli rodzice często obawiają się tego, czy będą potrafili sprostać nowym obowiązkom i zapanować nad sytuacją, gdy dziecko zacznie płakać i się złościć.

Data dodania: 2020-10-28

Wyświetleń: 632

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Sposób na uspokojenie dziecka, czyli bujaczki niemowlęce

Choć trudno się dziwić takim myślom, bo w końcu pojawienie się nowego członka rodziny zmienia nasze życie o sto osiemdziesiąt stopni, a to, co nas czeka, jest całkowicie nieznane, to jednak w dzisiejszych czasach młodzi rodzice mają ten komfort, że w sprzedaży jest całe mnóstwo produktów, które ułatwiają im „obsługę” niemowlaka. Z całą pewnością należą do nich niezastąpione leżaczki bujaczki dla niemowląt

 

Małe dzieci mają to do siebie, że jeśli nie śpią, to wymagają niemal nieustannej uwagi. Przez to pierwsze miesiące życia dziecka bywają bardzo trudne dla mamy, której brakuje czasu dla siebie, a przecież poza opieką nad maluszkiem ma jeszcze do wykonania obowiązki domowe. Jak to wszystko ze sobą pogodzić i sprawić, żeby dziecko spokojnie leżało, a my żebyśmy mogli jedynie na nie zerkać, zajmując się np. gotowaniem obiadu? Odpowiedzią są bujaczki niemowlęce, których szeroki wybór znajdziemy na www.hoplano.pl. Wejdź na stronę i zamów produkt, który ułatwi Ci funkcjonowanie i sprawi, że maluch będzie spokojny i zadowolony.

 

Bujaczki niemowlęce i ich zalety

Wybór bujaczków jest dość duży. Możemy zdecydować się na najprostszą i najbardziej klasyczną wersję z manualnym systemem bujania, który ma dziecko relaksować i wyciszać, bez dostarczania dodatkowych bodźców w postaci dźwięków, melodii itp. Takie bujaczki mogą być na płozach, które mają za zadanie zapewnić delikatne kołysanie. Dużą popularnością cieszą się też elektryczne bujaczki dla dzieci, które wyposażone są w kilkustopniową funkcję bujania, a niektóre modele dodatkowo pozwalają ustawić wibracje, których rolą jest uspokojenie malucha. Niezależnie od wybranej wersji, leżaczki bujaczki dla niemowląt są bezpieczne, co zapewniają specjalne szelki oraz mają kilka stopni regulacji oparcia. Tym samym maluch może w takim bujaczku przyjąć pozycję leżącą lub półsiedzącą. Bujaczki z powodzeniem można wykorzystywać też do karmienia pociechy. Jeżeli poszukujemy bujaczka, który będzie miał jak najwięcej funkcji, to powinniśmy sięgnąć po taki, który posiada pałąk z interaktywnymi zabawkami, możliwością włączenia melodyjek czy projektorem świateł. Bujaczki niemowlęce z tzw. wyższej półki wzbogacone są m.in. o czujnik płaczu dziecka, co wielu rodziców bardzo sobie ceni. Do nabycia są też modele, które zamiast standardowego siedziska posiadają gondolę. Wszystko to znajdziecie w hoplano.pl!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena