Kto pamięta czasy pierwszych ekranów dotykowych, ten pamięta charakterystyczne rysiki, które miały za zadanie pomóc nam wprowadzać określone informacje do urządzenia. Zresztą wówczas dotykanie palcami na niewiele się zdawało, bo ekran reagował właśnie na przewidzianą dla niego końcówkę. Czasy się zmieniły, jednak rysiki dalej bywają potrzebne!

Data dodania: 2020-09-23

Wyświetleń: 523

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Długopis z końcówką do ekranów dotykowych

Długopis do ekranu dotykowego to właśnie taki rysik. Jako że smartphone'y zdecydowanie zdominowały świat i dzisiaj pełnią funkcję małych centrów dowodzenia, to bardzo ważne jest to, żeby precyzyjnie się nimi posługiwać. W zależności od wielkości ekranu może to sprawiać niektórym kłopot. Klikanie niepożądanych ikonek czy linków zdarzyć się może wszystkim, a długopis z końcówką do ekranów dotykowych jest narzędziem, które pozwala uniknąć takich nieprzyjemności.

Długopis z gumką do telefonu

Dlatego jeśli my, albo nasi bliscy, mamy problem z nagminnymi omsknięciami i wojną z telefonicznym słownikiem, to warto rozważyć wyposażenie się w narzędzie, które przyniesie ulgę i usprawni nasze poruszanie się po telefonicznym ekranie. Długopis z gumką do telefonu nie zarysuje powierzchni ekranu, a jest zdecydowanie bardziej precyzyjny niż nasze palce. Dzięki niemu szybko przeprowadzisz wszelkie operacje, a jest to korzystne również zimą czy podczas jedzenia. W tym pierwszym przypadku, żeby obsłużyć telefon, najczęściej należy ściągnąć rękawiczki. W tym drugim rękawiczki byłby nawet wskazane, bo mamy tłuste palce. Dlatego lepiej i bezpieczniej sięgnąć po rysik. To ostateczny koniec literówek w wiadomościach, przypadkowo klikanych stron czy, co gorsza, wysyłanych maili. 

Długopisy do telefonu mogą wyglądać rozmaicie

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spójność, ważna będzie informacja, że długopis do telefonu może przybrać różne formy. Od koloru przez materiał, z którego wykonana jest obudowa, po takie niuanse jak grawerunek. Długopisy do telefonu mogą być dostosowane do używanego przez nas aparatu. Nadruk można nanieść również za pomocą techniki tampondruku. Wybór jest szeroki, więc możemy zdecydować się na grubsze i cięższe, jak również mniejsze i lżejsze, które leżą w dłoni bardziej dyskretnie.

Długopisy do ekranów dotykowych nadają się nie tylko do telefonu

Co oczywiste długopis do ekranu dotykowego sprawdzi się przy każdym rodzaju urządzenia z takowym. Pisanie i zarządzanie treściami staje się z nim zdecydowanie łatwiejsze. Niezależnie od wielkości wyświetlacza, a zwłaszcza przy tych mniejszych, jest nieocenioną pomocą. Sprawdzi się dla osób słabo widzących, dla osób starszych, czy też tych, które mają zbyt duże palce na małe wyświetlacze współczesnych aparatów. Niezależnie od tego, czym spowodowana jest nieporęczność i niewygoda wynikająca z obsługi telefonu, długopisy do ekranów dotykowych mogą z powodzeniem pomóc w rozwiązaniu tych problemów.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena