Świeradów-Zdrój wyrasta na turystyczne centrum regionu. Powrót trendu na wypoczynek w uzdrowiskach oraz nowoczesna kolej gondolowa to jedne z powodów, dla których oczy wczasowiczów i kuracjuszy zwróciły się w stronę tego malowniczo położonego miasteczka.

Data dodania: 2019-03-27

Wyświetleń: 929

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Inwestycje w Świeradowie-Zdroju – poznaj serce gór Izerskich

Dlaczego warto inwestować w Świeradowie- Zdroju?

Zaplecze sportowe, wspaniałe widoki i bliskość wielu atrakcji sprawiają, że warto nie tylko odwiedzić to miejsce, ale także przemyśleć inwestycje w okolicy. Władze miasta coraz prężniej promują region w Polsce i nie tylko. Z roku na rok do dyspozycji turystów trafiają kolejne punkty noclegowe czy gastronomiczne, ale także coraz bogatsza oferta wydarzeń kulturalnych i koncertów.

Prywatni inwestorzy coraz częściej decydują się ulokować kapitał w apartamentach na wynajem takich jak inwestycja Apartamenty Piano, które są dla nich nie tylko sposobem na pasywny dochód, ale także prywatną wakacyjną bazą w sercu gór.

Inwestycja w zdrowie

Świeradów-Zdrój to znane od lat uzdrowisko, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans. Miasto ma wszystko, by stać się prawdziwą perłą na turystycznej mapie Polski: status znanego i cenionego uzdrowiska z 250-letnią historią, wyjątkowy mikroklimat i pokłady borowiny oraz wód mineralnych, a do tego malownicze położenie w ścisłej okolicy stoków narciarskich i górskich szlaków.

Nie można zapomnieć także o charakterystycznej, regionalnej architekturze, która tworzy niepowtarzalny klimat. Jej urok dostrzeli także deweloperzy - w styl tutejszej architektury wpisuje się między innymi inwestycja Apartamenty Piano, łącząca tradycję z jak najbardziej współczesnym, wysokim standardem.

Punktem obowiązkowym na trasie każdego turysty i kuracjusza jest zabytkowy Dom Zdrojowy i Hala Spacerowa połączone z Pijalną Wód Mineralnych. Te piękne wnętrza są najbardziej rozpoznawalną atrakcją Uzdrowiska Świeradów – widoczna z daleka, 46-metrowa wieża zegarowa z daleka wskazuję drogę do Domu Zdrojowego, a długa promenada zachęca do niespiesznych spacerów. Na miłośników historii czeka także Muzeum Zdrojowe i Łazienki Leopolda, które są jednym z najstarszych uzdrowisk na terenie kraju!

Świeradów-Zdrój – centrum sportów zimowych

Świeradów- Zdrój to nie tylko cenione uzdrowisko, ale też świetna baza wypadowa dla wszystkich miłośników górskich wycieczek i białego szaleństwa. Góry Izerskie są atrakcją przez cały rok, z majestatycznymi szczytami Stogu Izerskiego i Opaleńca na czele. Nowoczesna kolej gondolowa, położona zaledwie 350m od Apartamentów Piano z trasą narciarską to prawdziwa gratka dla fanów sportów zimowych.

Ze Świeradowa- Zdroju niewielka odległość dzieli nas już także od Karkonoszy i ośrodków narciarskich w Czechach, a zaledwie 23 km od miasta znajdziemy słynny Zamek Czocha, słynący z zabytkowych (ponoć nawiedzonych!) wnętrz.

Pewna lokata kapitału

Spełnienie marzeń o domku w górach jest prostsze niż kiedykolwiek – wolność to w dzisiejszych czasach prawdziwy luksus, a kto nie chciałby cieszyć się pięknem krajobrazu i widokiem na malowniczy Świeradów-Zdrój na tarasie własnego domku na wynajem? Inwestycja w miejscu, które przez cały rok przyciąga turystów to pewna lokata kapitału i wspaniały pomysł na życie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
-1 Ocena