Walentynki na stałe wpisały się już w polską tradycję. Nic dziwnego - to wyjątkowo miłe święto i każda para zakochanych celebruje ten dzień na swój sposób. Co prawda miłość powinniśmy pielęgnować przez cały rok, bez czekania na pretekst do wyznania miłości czy sympatii bliskim osobom.

Data dodania: 2019-01-28

Wyświetleń: 381

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Ale skoro dzień zakochanych został oficjalnie ustanowiony, dlaczego z niego nie korzystać?

Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów, jakie można ofiarować kobiecie, jest biżuteria. Kobiety uwielbiają biżuterię! Oryginalne kolczyki, klasyczne naszyjniki czy złote pierścionki stają się symbolem szczerego uczucia. Jest to bardzo popularny walentynkowy prezent. Tylko co zrobić, by nie pójść na łatwiznę, wybierając taki podarunek? I czy naprawdę zawsze musi być to serce na łańcuszku? Niekoniecznie! Warto wybrać coś bardziej oryginalnego. Biżuteria towarzyszy nam przecież co dnia i ma przypominać o szczególnej więzi obdarowującego i obdarowanej. Co zatem wybrać?

Oryginalna biżuteria artystyczna - w przeciwieństwie do seryjnie produkowanej biżuterii, która możemy nabyć w sklepach sieciowych, biżuteria autorska wykonywana jest zazwyczaj ręcznie, w bardzo krótkich seriach, a niekiedy wręcz w pojedynczych egzemplarzach. Obdarowując ukochaną takimi unikalnymi kolczykami czy bransoletką, masz pewność, że żadna inna kobieta na świecie, nie będzie nosić identycznych! Takie kolczyki, zawieszki, naszyjniki czy pierścionki, wykonane ze szlachetnych kruszców: ze srebra i złota, są efektem kunsztownej ręcznej pracy artysty. Trudno o lepszy pomysł na walentynkowy prezent!

Pierścionki z naturalnymi kamieniami

Pierścionek to jeden z najstarszych symbolów miłości. Pierścionek z diamentem - stanowi  najpiękniejszy wyraz szczerych uczuć, symbolizując miłość, trwałość i czystość. Kiedy jednak budżet jest ograniczony, można wybrać oryginalny srebrny pierścionek z naturalnym kamieniem. Topaz na przykład jest synonimem szczęścia i dobrej fortuny, szafir - to największy przyjaciel zakochanych (polecany tym, którzy pragną mocnego, partnerskiego związku), ametyst to kamień równowagi i harmonii a rubin symbolizuje dobrobyt i obfitość.

Biżuteria to także jeden z najtrwalszych prezentów - w przeciwieństwie do kwiatów czy czekoladek, będzie cieszyć obdarowaną osobę przez długie lata, nawet codziennie! Poza tym przy każdym spojrzeniu, będzie przypominać Ukochanej osobie o twoich uczuciach!

                                                                            

Licencja: Copyright - zastrzeżona