Wakacje planujemy z wyprzedzeniem, czas na plany i rezerwacje aby zaoszczędzić. To dobry czas, by pomyśleć o przyszłorocznym urlopie. 

Data dodania: 2018-11-30

Wyświetleń: 489

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Ten smak i ta muzyka tylko w Hiszpanii

Wakacje w Hiszpanii to idealne rozwiązanie, by odpocząć od zgiełku dużych miast, pootaczać się naturą - a wszystko to w doskonałych warunkach i w konkurencyjnych cenach. Co roku, mnóstwo turystów przyjeżdża do kraju, gdzie na ulicach tańczy się flamenco, a wieczorami pije się słodkie wino i przegryza kolorowe tapas.

  • Torrevieja 

Torrevieja, położona jest nad samym morzem, dzięki czemu gwarantuje wspaniałe wakacje dla każdego - bez względu na wiek i kondycje! Blisko morze i piękna, szeroka piaszczysta plaża. Blisko wspaniałe kawiarenki i smażalne, które oferują świeżą rybkę dla prawdziwych smakoszy. W samym porcie zjesz wyjątkową paelle, która pachnie szafranem i świeżym krewetkami. 

  • Wakacje w Torrevieja

Torrevieja to miasteczko, które zachwyca samo w sobie. Dodatkowo, jest to znakomita baza wypadowa do kilku innych miejsc w tym rejonie. Stąd wyjedziemy na pobliską wyspę Tabarca. Niedaleko stąd też znajduje się też Elche – miasto palmowych gajów, czy rozsławione Alicante. Wakacje w Hiszpanii zmuszają do zwiedzania wyjątkowych miejsc, które przepełnione są historią, religią i wydarzeniami kulturalnymi. Warto zobaczyć więc jak najwięcej.. 

  • Energia bijąca od ludzi 

Hiszpanie są niezwykle przyjaźni i energiczni. Dlatego niech nie zdziwią was tańce na ulicach do białego rana czy huczne festiwale. Kolorowe stroje i roztańczone pary, to coś co ich zdecydowanie wyróżnia. Wakacje w Hiszpanii są doskonałą okazją, by nauczyć się kilku nowych kroków. Jeżeli jesteście fanem korridy lub chcecie zobaczyć na własne oczy walkę z bykiem, warto wybrać się na wycieczkę do Pampeluny.

Hiszpania ma do zaoferowania wiele atrakcji o każdej porze roku.

Może nie zawsze położymy się na plaży na Costa Brawa ale w każdym miesiącu będzie czekała na nas świeża paella w porcie oraz pyszne tapas w barach. Wakacje w Torrevieja zostaną na długo w naszej pamięci ze względu na piękne widoki, pyszne jedzenie i niesamowite atrakcje.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena