Na całym świecie znane są przypadki okaleczonych fizycznie lub psychicznie osób, które na własną rękę parały się szkodliwymi działaniami chcąc osiągnąć korzyści. 

Data dodania: 2016-07-25

Wyświetleń: 5366

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak się okazuje, można sobie zaszkodzić nie tylko przez uprawianie ekstremalnych sportów czy poprzez ekscesy pod wpływem środków odurzających, ale także z powodu praktykowania rytuałów czarnej magii. Biała magia w przeciwieństwie do czarnej magii jest magią pozytywną, nie szkodzącą ani osobie która ją wykonuje, ani żadnym innym istotom. 

W rytuałach białej magii często udział biorą wyższe siły nadprzyrodzone, istoty anielskie czy Archanioły, co czyni rytuały magiczne czystymi i pozbawionymi oznak wszelkiego zła. Magia miłosna czy magia bogactwa to nie zawsze czarna magia wykonywana przez żądnego pieniędzy maga o niskiej moralności. Magią miłosną oraz magią bogactwa zajmować może się także mag o wysokiej moralności, dbający o czystość swoich intencji, o odpowiednio wysokie wibracje i nie szkodzący w żaden sposób innym.

Aby poprawić jakość swojego życia, nie trzeba uciekać się do szkodliwych praktyk. Rytuały magiczne nie muszą szkodzić, a biała magia jest bezpieczną alternatywą dla każdego. W przeciwieństwie do magii czarnej rytuały magiczne stosowane przez białego maga nie wydzierają dobrej karmy, która nam się nie należy, przez co nie prowadzą do konieczności odrabiania jej później w ekstremalny sposób: poprzez nabyte okaleczenia ciała, przeżyte wypadki komunikacyjne, napady, pobicia, czy nawet próby zabójstwa.

Biała magia jest przeznaczona dla osób o wysokiej moralności, dbających o to aby nikomu nie działa się krzywda w związku z wykonywanymi przez nie rytuałami magicznymi. Czarna magia jest za to przeznaczona dla osób nie liczących się z konsekwencjami, tylko nastawionych na jak najbardziej widoczne efekty działania magii. 

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju magię będziemy praktykować, nie pozostanie ona bez wpływu na nasze życie. Intencje wkładane w wykonanie rytuału magicznego, a także włożona przez nas weń energia zamanifestują się zawsze na jakimś poziomie naszego życia. Magia jest potężną siłą, której nie można okiełznać i powinny ją praktykować tylko i wyłącznie osoby, które wiedzą co robią.

Osoby mające styczność z magią, wykonujące na co dzień zawodowo rytuały magiczne wiedzą o tym, że w magii nie ma nic nieprawdziwego i że jest równie rzeczywista jak otaczające nas widzialne rzeczy. Osoby odnoszące korzyści z wykonywania rytuałów magicznych na własnej skórze przekonują się, jakie potężne efekty może mieć magia i jak bardzo może wpływać na ludzkie życie – zarówno pozytywnie jak i negatywnie. 

Nie zawsze warto w imię osiągnięcia celu chwytać się wszystkich środków. Ryzyko nie zawsze się opłaca, dlatego każdy kto jest zainteresowany rytuałami magicznymi powinien rozważyć zapoznanie się z białą magią i skorzystać z porady maga, który się nią profesjonalnie zajmuje.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena