Jakie grzejniki dekoracyjne będą modne tego roku? Producenci dają nam ogromny wybór, od prostych, minimalistycznych po fantazyjne o niezwykle oryginalnej strukturze.

Data dodania: 2016-06-14

Wyświetleń: 622

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najmodniejsze grzejniki ozdobne 2016

Grzejniki z nadrukami pejzaży, abstrakcji czy kobiecych aktów. Smukłe i bardzo eleganckie wielofunkcyjne grzejniki, które spełniają potrójną rolę: urządzenia grzewczego, dekoracji czy nawet tablicy do pisania.

Najmodniejsze grzejniki ozdobne 2016

Jakie grzejniki dekoracyjne będą modne tego roku? Producenci dają nam ogromny wybór modeli grzejników, od prostych, minimalistycznych po te fantazyjne o niezwykle oryginalnej strukturze. Grzejniki z nadrukami pejzaży, abstrakcji czy kobiecych aktów. Smukłe i bardzo eleganckie wielofunkcyjne grzejniki, które spełniają potrójną rolę: urządzenia grzewczego, dekoracji czy nawet tablicy do pisania.

Grzejniki dekoracyjne z nadrukiem

Obrazy i dekoracje w salonie czy sypialni są zawsze w modzie. Grzejniki dekoracyjne, które swoim wyglądem bardziej przypominają dzieła sztuki niż urządzenia grzewcze? Oczywiście, że tak! Na rynku znajdziemy grzejniki, które z pewnością spełnią oczekiwania nie tylko miłośników nowoczesnej sztuki, ale każdego kto ceni sobie eleganckie i oryginalne wnętrze. Możemy zdecydować się na model z gotowym nadrukiem lub ponieść się wyobraźni i na swoim wymarzonym grzejniku umieścić nadruk z naszymi wspomnieniami np. z dnia ślubu, z niezapomnianej wycieczki w góry czy też przedstawiający osobę bliską naszemu sercu.

Trochę awangardy - grzejniki w kształcie harmonijki lub grzebienia

Czas na trochę szaleństwa. Modne w tym sezonie będą niebanalne grzejniki w kształcie podłużnej harmonijki - niezwykle oryginalne, doskonale wpisują się w design nowoczesnego wnętrza. Ich smukły kształt optycznie wysmukla ścianę i wnosi do wnętrza przestrzeń i elegancję.

Projektanci polecają również grzejniki dekoracyjne w formie grzebienia idealnie pasujące do nowoczesnego salonu. Będą niezwykle oryginalną ozdobą każdego wnętrza. Dodadzą pomieszczeniu elegancji i oryginalności. 

Reasumując, każda oryginalna forma mile widziana. Od konkretnych figur, po bliżej nieokreślone abstrakcje.


 

Smukłe grzejniki do salonu

Salon jest miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich a przebywanie w eleganckim i nowoczesnym wnętrzu to sama przyjemność. Modułowe grzejniki do salonu będą pasowały do każdego wnętrza ze względu na możliwość wyboru wielu rozmiarów, mocy i wariantów kolorystycznych. Niewielkie rozmiary grzejników będą stanowiły idealne dopełnienie wnętrza, a większe rozmiary wysmuklą ściany, co sprawi wrażenie przestrzeni w nowoczesnym wnętrzu. Będą wyglądały świetnie we wnętrzu nowoczesnym, industrialnym czy loft. Idealnie dopasują się do elementów metalowych, szkła oraz dużych okien, rozciągających się od podłogi aż po sufit.


 

Grzejniki jako tablice do pisania

W urządzeniach codziennego użytku cenimy sobie ich funkcjonalność. Dobrym wyborem będą grzejniki, które nie tylko spełnią rolę urządzenia grzewczego i ciekawej dekoracji, ale również... tablicy do pisania. Zostaw wiadomość dla domowników, miłe słowa dla drugiej połówki albo pozwól dzieciakom narysować swoje własne arcydzieło. Wybór należy do Ciebie. Dodatkowo grzejniki dodadzą elegancji wnętrzu i optycznie go powiększą, dzięki obecności dużej szyby na froncie. W nowoczesne wnętrza najlepiej wpasują się grzejniki o uniwersalnych kolorach, czarnym lub białym.

Licencja: Creative Commons