Jesienią i zimą kominek to miejsce przy którym możemy się ogrzać i wypocząć. Kominek kojarzy nam się z ciepłem i tworzy wspaniały klimat. Osoby, które posiadają kominek w swoim domu wiedzą jak przyjemnie jest kiedy się w nim pali.

Data dodania: 2016-02-12

Wyświetleń: 877

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Akcesoria do kominka

Kiedy nadchodzi wiosna i lato kominek zostaje trochę zapomniany, nie ma potrzeby nim w palić, jednak jest on nadal wspaniałą ozdobą wnętrza i warto zadbać o to aby jak najlepiej się prezentował. Oczywiście akcesoria do kominka potrzebne będą przez cały rok, dlatego warto w nie zainwestować. Wspaniałym dodatkiem do wnętrz są akcesoria w stylu skandynawskim, będą pasowały do większości wnętrz i dodadzą ciekawego charakteru. Styl skandynawski znajdziemy u producenta Garden Trading, w swojej ofercie ma on kilka przydatnych akcesoriów, które z pewnością sprawdzą się jeśli mamy kominek.

Pierwszy produkt to pojemnik na rozpałkę. Rozpałkę zamiast trzymać w brzydkim opakowaniu możemy przełożyć do ładnego pojemnika, mamy ją zawsze pod ręką kiedy jest potrzebna.

 

Jak już mamy pojemnik na rozpałkę, to warto pomyśleć także o pojemniku na zapałki. Zapałki są niezbędne przy rozpalaniu w kominku, dobrze mieć je zawsze na wierzchu.

 

Wiadro na popiół także może wyglądać stylowo. Wiadro od Garden Trading posiada przykrywkę, dzięki temu mamy pewność, że popiół pozostanie na swoim miejscu i nie będzie się kurzyło w całym domu. Wiadro jest w stylu PRL-u przez co zdecydowanie przyciąga wzrok. Jest również wielofunkcyjne sprawdzi się też w kuchni czy ogrodzie.

Ostatni i chyba najbardziej stylowy produkt to pojemnik na drewno. Zapełniony drewnem wygląda niesamowicie. Prosta forma pojemnika wykonana z kutego żelaza z pewnością przyciągnie wzrok.

Warto wybrać wszystkie produkty z tej samej serii, dzięki temu wszystko będzie do siebie pasowało i stworzy spójną całość. Uporządkowane mieszkanie zawsze dobrze się prezentuje, dużo łatwiej nam wszystko znaleźć i ogarnąć. Zadbajmy więc o wygląd naszego wnętrza i postawmy na piękne i oryginalne rozwiązania. Jak wam podobają się te akcesoria do kominka?

Licencja: Creative Commons
0 Ocena