Znany jest już termin i miejsce kolejnej Gali Finałowej konkursu Miss Polonia. Tegoroczne wybory najpiękniejszej Polki odbędą się 20 grudnia 2014 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Data dodania: 2014-10-31

Wyświetleń: 3959

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Miss Polonia 2014 zostanie wybrana już 20 grudnia w Centrum EXPO XXI!

Tegoroczny konkurs jest wyjątkowy, ponieważ jednego wieczoru do rywalizacji o koronę i tytuł najpiękniejszej Polki stanie aż 25 kandydatek, wyłonionych w eliminacjach w 2013 i 2014 roku. Wydarzenie odbędzie się w jednym z najbardziej znanych obiektów eventowych stolicy – Centrum EXPO XXI.

Wybór Centrum EXPO XXI, jako lokalizacji tegorocznej Gali Finałowej konkursu Miss Polonia, cieszy nas podwójnie. Czujemy się wyróżnieni, mogąc gościć tak wyjątkowe wydarzenie. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedyna tego typu impreza w skali kraju. Z drugiej strony wierzymy, że współpraca z organizatorami konkursu pozwoli nam pokazać obiekt z innej, nowej perspektywy. Choć Centrum EXPO XXI jest bardzo dobrze znane zarówno Warszawiakom, jak i firmom z całej Polski, a nawet zagranicy, to największą popularność zdobyło dzięki licznym imprezom targowym i dużym konferencjom. Tymczasem EXPO XXI jest jednym z niewielu miejsc w Warszawie, które można przystosować do organizacji różnego typu eventów, także gali, koncertów i dużych wydarzeń zamkniętych. Potencjałem obiektu jest bowiem ponad 20 000 mkw nowoczesnej przestrzeni, którą można dowolnie zaaranżować oraz doświadczony zespół specjalistów, dla których nie ma zadań niemożliwych. Takie właśnie EXPO XXI zaprezentujemy podczas Gali Finałowej konkursu Miss Polonia 2014.” – powiedziała Żaneta Berus, prezes zarządu Warszawskiego Centrum EXPO XXI. 

Specjalna edycja Gali Finałowej konkursu Miss Polonia wymaga wyjątkowej oprawy. Kandydatki oklaskiwane będą przez około 1000 gości, a wśród nich celebrytów, partnerów projektu i rodziny. Dziewczyny przygotują się do występu podczas zgrupowania poprzedzającego Galę Finałową, na którym poznają m.in. choreografię stworzoną specjalnie na to wydarzenie przez Augustina Egurrolę. Wieczór urozmaicą koncerty artystów, którzy po raz pierwszy zostaną usytuowani na scenie, stając się niejako częścią pokazu. Dla fanów konkursu Miss Polonia, którzy nie będą mogli dołączyć do zaproszonych gości, planowana jest relacja na żywo w TVP2 oraz livestreaming z backstage’u, dostępny na stronie tvp.pl.

Z punktu widzenia organizatora Gali Finałowej konkursu Miss Polonia już teraz mogę powiedzieć, że Centrum EXPO XXI zwróciło naszą uwagę przede wszystkim spektakularnymi możliwościami scenicznymi, oświetleniowymi i realizacji dźwięku. Hala nr 4, w której odbędzie się finał, jest idealnie dostosowana do potrzeb transmisji telewizyjnej z uwagi na wysokość oraz doskonałą infrastrukturę. Możemy w niej bez problemu zainstalować wszelki sprzęt, wykorzystywany przy takich przedsięwzięciach. Zaplecze techniczne obiektu jest dla nas szczególnie ważne także ze względu na  rezerwację wozu HD przez Telewizję Polską, który zajmie się obsługą Gali Finałowej.” – skomentowała współpracę Barbara Śmietanka, Prezes Biura Miss Polonia Sp. z o.o.

Partnerem medialnym wydarzenia jest TVP2 oraz grupa Burda International.

Dodatkowe informacje dotyczące Gali Finałowej konkursu Miss Polonia 2014 oraz profile kandydatek dostępne są na stronie www.misspolonia.com.pl.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena