Jak oceny hoteli wpływają na pożycie małżeńskie.

Data dodania: 2008-03-11

Wyświetleń: 2592

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ten, kto przed zakupem wycieczki w biurze podróży, zasięga rady innych gości którzy już w danym hotelu byli, nie tylko ma lepszy urlop ale także pracuje tym samym na pokój w małżeństwie. Takie wnioski wyciąga się na podstawie nowych danych liczbowych największego niemieckiego portalu internetowego, HolidayCheck.

Najnowsze dane z HolidayCheck z Sezonu 2007 pokazują wyraźnie, że dzięki korzystaniu z ocen hoteli, jakość urlopu znacznie się poprawia.
77% ze wszystkich urlopowiczów, którzy zarezerwowali swoją podróż w stacjonarnym lub internetowym biurze podróży wspomina swoją podróż szczęśliwie. Prawie ¼ z nich wraca jednak do domu zdenerwowana i zawiedziona.
Z pośród tych którzy rezerwowali w biurze internetowym HolidayCheck i korzystali z ocen Hoteli, 91% jest zadowolona.

Urlop bez nerwów i złości powoduje taküe ogólne zadowolenie i pokój w małżeństwie.
Według badań naukowych Pana Opaschowskiego z Hamburga, 1/3 wszystkich pozwów o rozwód następuje po powrocie z urlopu.
W czasie urlopu przebywa się ze sobą non stop, a do tego złość i nerwy z powodu nie odpowiednich warunków podczas urlopu wspomagają kłótnie. Jeśli natomiast urlop spełnia nasze oczekiwania, jet także zapewniona harmonia w naszym związku. Zatem ten kto, informuje się na HolidayCheck, robi dla swojego związku bardzo wiele i to przed, w trakcie i po urlopie.

W przeciwieństwie do biura podróży „z za rogu”, gdzie otrzymamy tylko pięknie napisane katalogi z nie rzadko upiększonymi zdjęciami, na HolidayCheck znajdziemy ponad 650.000 prawdziwych ocen hoteli i sprawozdań z urlopu. Te informacje pomagają urlopowiczowi w jego wyborze hotelu, zapobiegają jego nie zadowoleniu podczas podróży i podnoszą jakość urlopu.
Licencja: Creative Commons