Jest mnóstwo typów wykładzin: dywanowe, podłogowe, łazienkowe itd. Każde z nich są wyznaczone do innego pomieszczenia, jednakże wszystkie łączy pewna cecha.

Data dodania: 2012-06-04

Wyświetleń: 994

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mają za zadanie ostatecznie ozdobić wnętrze i nadać dostosowany dla niego wygląd. Wchodząc do konkretnego miejsca, musimy wiedzieć, gdzie w rzeczywistości przebywamy. Siedząc w biurze, możemy zaobserwować, że wszelkie szczegóły stanowią pewny całokształt. Kolory są odpowiednie i wszystkie rzeczy są tam, gdzie powinny być. W ten sam sposób chcemy, by wszędzie istniało dopasowanie, niezależnie gdzie jesteśmy.

Odwiedzając szpital, chcemy czuć się nie tylko komfortowo, ale również chcemy znajdować się w czystym i schludnym miejscu. Jest to istotne nie tylko dla nas, ale i dla pracowników, którzy muszą zadbać o porządek w całym budynku. Przy sprzątaniu na tak dużym obszarze ważną rolę odgrywają wykładziny, od których zależy jakość pracy. Najlepsze będą wykładziny obiektowe, ponieważ szybko i łatwo można je umyć. Poza tym ułatwiają przemieszczanie łóżek na kółkach oraz osób na wózkach.

W domu również chcemy aby każdy pokój różnił się od innych i spełniał swoją rolę. Rozpoczynając od salonu, pragniemy, żeby był przytulny i przepełniony gościnnością. Nie jest tak mimo wszystko, jeśli widzimy taki pokój bez żadnych dodatków. Nie doznajemy więc jakiejkolwiek uciechy, będąc tam. Ważnym fragmentem dekoracyjnym może stać się wykładzina, przy czym najlepsze są wykładziny dywanowe, ponieważ samym designem ożywiają wnętrze i wytwarzają ciepło. Jeden obiekt, a  jest w stanie całkowicie odmienić wystrój.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena