Rolety plisowane z ruchomymi belkami to nowość jeśli chodzi o elementy wystroju okien. Służą nie tylko do ozdoby, ale przede wszystkim doskonale sprawdzają się jako zapezpieczenia przeciwsłoneczne.

Data dodania: 2012-04-23

Wyświetleń: 1325

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Rolety plisowane zwane plisami są obecne na polskim rynku stosunkowo niedawno, a już zdążyły zaskarbić sobie grono zwolenników. Przez ich nietypowy wygląd są one bardziej stojne i dekoracyjne. Idealnie nadają się do kuchni i łazienki, gdzie mamy zwykle niewiele elementów dekoracyjnych. Rolety takie, tak samo jak zwykłe, gładkie rolety można kupić w wielu różnych kolorach, które możemy idealnie dopasować do wnętrza i jego charakteru.

Rolety plisowanie można kupić także z ruchomymi belkami. Jest to nowość na polskim rynku dekoracji okiennych, ale dzięki funkcjonalności tego produktu cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. Takie rolety idealnie sprawdzają się w salonie i pokojach, gdzię spędzamy czas, a także w sypialniach. Ruchoma belka dolna i górna sprawia, że roletę możemy umieścić w dowolnym miejscu szyby. Standardową roletę rozwijamy od góry i jeśli chcemy wpuścić więcej światła do pomieszczenia zawsze wchodzi ono dołem. Dzięki ruchomym belkom i rolecie, która jest pomiędzy nimi rozciągnięta możemy zasłonić dowolny fragment okna. Np. w sypialni, kiedy chcemy, żeby było jazsno, ale słońca nie ma nas budzić swoimi intensywnymi promieniami wystarczy roletę umieścić w dolnej części okna. Górą światło będzie dostawało się do pomieszczenia, ale wschodzące słońce nie będzie świeciło prosto w oczy. Tak samo jeśli mamy  salon od słonecznej strony, możemy zakrywając tylko fragment szyby sprawi, że słońce nie będzie świeciło nam w oczy, kiedy odpoczywamy na ulubionym fotelu czy w telewizor, kiedy właśnie oglądamy pasjonujący film.

Rolety plisowane z ruchomymi belkami mągą mieć wiele różnych zastosowań. Wystarczy tylko je kupić.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena