Modding serii gier The Elder Scrolls Morrowind i Oblivion

Data dodania: 2007-10-25

Wyświetleń: 3722

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Modding gier TES Morrowind i Oblivion jest bardzo kreatywną dziedziną rozrywki, która na całym świecie zdobyła już tysiące sympatyków. Rewolucyjne edytory serii The Elder Scrolls cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od niemal pięciu lat. Nic w tym dziwnego - jako jedne z nielicznych tego typu programów po dziś dzień umożliwiają fanom tworzenie kompleksowych modyfikacji świata gry - od prostych budowli do wspaniałych, oryginalnych miast i od pojedynczych dialogów do kompletnej fabuły wypełnionej złożonymi zadaniami na wiele godzin.

Zaiste, Bethesda Softworks ofiarowała symapatykom tych gier potężne narzędzia, które skutecznie przedłużają ich żywot i dostarczają wiele świetnej i kreatywnej zabawy kolejnym pokoleniom modderów. A tworzenie własnego, wirtualnego mini-świata, w którym rządzą zasady narzucone tylko i wyłącznie przez Nas to naprawdę jedna z najlepszych rozrywek, często przewyższająca atrakcyjnością samą grę - zwłaszcza, iż poziom technologiczny kolejnych edytorów ewoluuje i najnowszy Construction Set do TES IV Oblivion oferuje możliwość korzystania z silnika Havok i Radiantu AI !

Dosłownie każdy może zostać twórcą pluginów - na sam początek wystarczy jedynie odrobina chęci i jakiekolwiek zainteresowanie grami z serii The Elder Scrolls Morrowind lub Oblivion - cała reszta to juz czysta rozrywka na wiele tygodni, której naprawdę warto spróbować !
Licencja: Creative Commons
0 Ocena