Jesli do wykonywanej przez nas pracy zaczyna wkradać się nuda a nasz dalszy rozwój zawodowy stanął w miejscu to może warto pomysleć o czyms nowym. Niekoniecznie musi się to wiązać ze zmianą miejsca pracy  ktorą w czasach zwalniającej gospodarki trudno znależc.  Mozna samemu pomysleć o zdobywaniu nowych umiejętności.

Data dodania: 2010-08-04

Wyświetleń: 1866

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W dobie internetu istnieją mozliwości które pozwalają po dniu pracy spróbować czegoś nowego. Trzeba tylko chcieć. Znam osobe która od paru miesięcy szukała pracy, ponieważ była już znudzona monotonią tego co robiła od kilkunastu lat. Gdy zaproponowałem jej sposób na zmianę swojego wizerunku, to owszem była zainteresowana, mówila że to świetny pomysł... ale mi sie nie chce.

"Najbardziej irytują mnie ci, którzy nic nigdy nie zrobili a krzyczą że jest im źle, ale to przypadłość typowo polska"

Jeśli chcesz czegoś nowego, to dodatkowe zajęcie mozna wykonywac w połączeniu z pracą na etacie. A jesli już uda osiągnąc się sukces to wtedy mozna pomyslec o zmianie pracy. Takie mozliwości daje wspólpraca w marketingu sieciowym gdzie to Ty decydujesz ile pracujesz co przekłada się na Twoje zarobki.

Z jakąkolwiek firmą rozpoczniesz współpracę, gdy będziesz wytrwale i sukcesywnie działał po pewnym czasie zaczniesz zarabiać pieniądze. Wybór dobrej firmy to równiez podstawa sukcesu bo marketing sieciowy to współpraca i praca zespołowa a nie działanie solo.

Pamiętaj! To jest Twoje życie. Od Ciebie zależy jak będziesz żył. Nie od szefa, rodziny czy przyjaciół, ale od Ciebie. Zacznij działać i zacznij osiągać własne cele! 

Niektórzy ludzie myślą, że będą pracować w jednej firmie do końca życia. Dramat zaczyna się, kiedy pojawiają się problemy w pracy, albo pewnego dnia dostają wypowiedzenie. Co się dzieje potem? Załamują się i nie wiedzą co robić dalej. Dlatego zawsze warto mieć jakąś alternatywę, zeby nie zostać z ręką w nocniku.

Narzekając na nudę w swoim zyciu wyznacz sobie cel do którego będziesz dążył. ustal swoje cele krótkoterminowe i długoterminowe, pomyśl co chcesz osiągnąć w życiu, czego tak naprawdę chcesz od życia.

Stań twarzą w twarz z jedną z najważniejszych decyzji swojego życia: czy jesteś człowiekiem sukcesu? czy osobą która potrafi tylko narzekać  nie dając sobie szansy na zmianę swojego wizerunku.

Licencja: Creative Commons