Czy zdarzyło się Państwu kiedykoliwek wlać niewłaściwe paliwo do baku? Jeśli tak to niestety konsekwnencje bywają zwykle bardzo poważne i wiążą się z wypompowywaniem benzyny i płukaniem silnika.

Data dodania: 2010-01-11

Wyświetleń: 3282

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy zdarzyło się Państwo zalać silnik diesla benzyną? Jeśli tak to taka pomyłka na pewno była bardzo kosztowna i wiązała się z dużym stresem. Załóżmy, że jesteśmy w delegacji i korzystamy z samochodu służbowego, czas nas nagli, podjeżdżamy autem na stacje we widomym celu no i właśnie...W przypadku zatankowania auta z silnikiem diesla benzyną nie dość, że stracimy czas i pieniądze to jeszcze możemy na razić się na nieprzyjemne konsekwencje u naszego pracodawcy. Warto zaznaczyć, że właśnie w pośpiechu i sytuacjach stresogennych takie pomyłki zachodzą najczęściej.

Jednak nawet korzystając z własnego samochodu taka pomyłka drogo będzie nas kosztować. W najczarniejszym scenariuszu możemy sobie wyobrazić, że nie tylko zniszczymy nasze auto ale dodatkowo możemy stworzyć niebezpieczną sytuacje na drodze. Jak się przed tym zabezpieczać ??

Otóż od niedawna istnieje innowacyjne rozwiązanie jakim jest korek paliwowy Rightfuel. Korek Rightfuel zabezpiecza prze włożeniem nie własciwego pistoletu w ten sposób mamy 100% pewność, że nie zatankujemy niewłaściwego paliwa do naszego auta. Zatankowanie benzyny do diesla jest możliwe, gdyż pistolet benzynowy jest węższy od dieslowego i bez problemu mieści się we wlewie Twojego samochodu. Dzięki inteligentnej konstrukcji urządzenie RightFuel fizycznie nie pozwala na otwarcie wewnętrznej klapki przez pistolet benzynowy, za to z łatwością otwiera wlew przy użyciu pistoletu dieslowego. Po instalacji nigdy nie będzie możliwe zmieszanie oleju napędowego z benzyną! RightFuel w prosty sposób zapobiega popełnieniu kosztownego błędu użycia nieprawidłowego paliwa. To lekkie i wytrzymałe urządzenie gwarantuje tankowanie bez najmniejszych obaw i problemów, a cena 177 zł odpowiada pełnemu bakowi benzyny.

Licencja: Creative Commons