Łazienka to miejsce nieocenionego relaksu, pielęgnacji ciała i folgowania zmysłom. Odpoczynek zapewni nam styl wnętrza, który w naturalny sposób będzie współgrać z naszą osobowością.

Data dodania: 2009-12-11

Wyświetleń: 1651

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

FELIETON

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dodatki i akcesoria łazienkowe, mogą stać się inspiracją do urządzenia każdej łazienki. Ciepła atmosfera, estetyka i praktyczność to podstawa aranżacji wnętrza. Nawet niewielkie zmiany w wyposażeniu pomieszczenia na zawsze odmienią jego klimat. Małym kosztem wdrożysz swój pomysł wykorzystując artykuły łazienkowe z bogatej oferty produktów dostępnych na rynku. Znaleźć tam można luksusowe, a zarazem praktyczne akcesoria łazienkowe. Idealnie do aranżacji łazienki i stworzenia odpowiedniego klimatu nadawać się będą dywaniki, ręczniki, dozowniki do mydła, pojemniki, kubeczki, mydelniczki oraz szczotki toaletowe. Przydatne też będą kosze na bielizną czy inne drobne dodatki łazienkowe.

Niebagatelne znaczenie dla oddania niepowtarzalnego wyglądu każdego wnętrza mają takie elementy jak kolor czy kształt. Dobierając je odpowiednio wprowadzimy do naszej łazienki ciepło i harmonię. Nie należy też zapominać o materiale z jakiego są wykonane poszczególne elementy wyposażenia i jakości bo tylko tak można uzyskać pożądany efekt przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Mając na uwadze indywidualne potrzeby i upodobania warto się rozejrzeć za unikalnymi i ciekawymi materiałami oraz technikami wykonania. Nie należy unikać marmuru czy stali nierdzewnej, poliresinu, mieszanek kamiennych, a nawet klasycznej już ceramiki. Produkty ręcznie malowane czy wykańczane nadadzą już tylko smaczku całości.

Odpowiednie wyposażenie i wykończenie łazienki z zastosowaniem właściwie dobranych dodatków mogą sprawić, że nawet nieduża powierzchnia stanie się przytulna i funkcjonalna, a przy tym wytworna.

Atmosfera przytulnego saloniku kąpielowego, z nutką elegancji i szczyptą tradycji - to pomysł na atrakcyjną łazienkę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena