Wręczanie prezentów jest jedną z wielu tradycji towarzyszących ważnym uroczystościom. Właściwie dobrany prezent podkreśla wyjątkowość sytuacji, dlatego przy jego wyborze warto pomyśleć o dodaniu elementu zabawy osobie, którą zamierzamy obdarować.

Data dodania: 2009-11-18

Wyświetleń: 2544

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak wybrać właściwy prezent?

Sztuka wręczania prezentów wymaga taktu, smaku, a niekiedy gruntownych przemyśleń. Często zadajemy sobie pytanie: Jak w nie skrępowany sposób, sprawić właściwy i funkcjonalny prezent bliskiej osobie? W poszukiwaniu odpowiedniego pomysłu, wykorzystujemy zasoby internetu natrafiając na mniej lub bardziej wartościowe serwisy, które w efekcie nie zaspokajają naszych potrzeb i dają poczucie straconego czasu. Nie pozostaje nam nic innego jak tradycyjna, czasochłonna i stresująca wycieczka wycieczka po galeriach handlowych. Pomimo bardzo bogatej oferty sklepów, często nie potrafimy dokonać właściwego wyboru. Bardzo często kończy się to zakupem kolejnej pary skarpet, lub kolejnego krawata. Obdarowując bliską osobę prezentem, warto zwrócić uwagę na odczucia towarzyszące chwili jego otworzenia. Nie trafiony w gusta upominek potrafi zepsuć atmosferę całej uroczystości, humor osoby obdarowanej i spotyka się z brakiem zainteresowania. Idealnym prezentem wydaje się być taki, który zostanie wybrany przez osobę, którą chcemy obdarować.

Pozwól wybrać bliskiej osobie.

Wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom powstał serwis, który odbiega od tradycyjnej i kłopotliwej formy wręczania prezentów. Największą jego zaletą jest fakt, że prezent jest zawsze właściwy, ponieważ będzie wybrany przez osobę obdarowaną. Taki komfort zapewnia kluczowy element jakim jest specjalna Karta, którą można przekazać osobie obdarowanej osobiście, pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Unikamy tym samym kłopotliwych sytuacji np. niezadowolenia z nietrafionego prezentu lub kupionego dwukrotnie. Globalny, ogólnoświatowy zasięg Internetu czyni pomysł uniwersalnym. Zamówienie prezentu w postaci Karty, może mieć miejsce na odległym kontynencie. Dodatkowo obdarowanemu dostarczana jest świetna zabawa, wirtualna podróż między półkami zapełnionymi po brzegi markowymi produktami. Podróż związana z wydawaniem podarowanych środków w sposób dowolny a przy tym racjonalny i tajemniczy, ponieważ nie znana jest wartość sprezentowanej Karty a także ceny wybieranych prezentów. Osoba zamawiająca Kartę nie zostanie poinformowana o dokonanym wyborze. Dla tych którym zdarza się zapomnieć o ważnych okazjach np. rocznicy ślubu, udostępniona została funkcja przypominająca o tych wydarzeniach. Klientami serwisu mogą być nie tylko osoby prywatne, ale również firmy nagradzające swoich pracowników za dobre wyniki, w ramach jubileuszy firmowych oraz prezentów świątecznych. Czy nowy trend zmieni nasze tradycyjne pojęcia i zrewolucjonizuje rynek prezentów? W każdym razie ma duże szanse powodzenia.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena