Chciałbyś doładować komórkę, a ja chciałbym Ci w tym pomóc. Nie chodzi tylko o to, byś nie pobrudził sobie paluszków zdrapując kod z karty... dzięki internetowi możesz doładować swojego prepaida na znacznie lepszych warunkach, niż w kiosku. Pani z kiosku tego nie daje!

Data dodania: 2009-06-29

Wyświetleń: 3506

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Doładowania przez mBank
to jedna z najciekawszych propozycji na rynku. Nie dość, że mBank oferuje darmowe konta (nawet dla dzieci – iZZy konto), to jeszcze posiadacz takiego konta otrzymuje stos rabatów na doładowania u różnych operatorów! Więcej – mBank ma także własną sieć – mBank mobile! Jednym słowem – jest w czym przebierać, trzeba tylko być posiadaczem darmowego konta w tym banku. Za darmo można otrzymać stos rabatów... naszym zdaniem czysty zysk!

Doładowania przez doladowania.pl
serwis doladowania.pl oferuje możliwość doładowania karty prepaidowej już od 1 zł! Poza tym, cała gama zniżek w ramach promocji od operatorów, możliwość generowania faktur, sprzężenia karty płatniczej z systemem... jednym słowem oferta dla wymagających!

Doładowania przez blue.pl
z kolei serwis blue.pl oferuje wszystko to, co oferował operator piętro wyżej, z jedną różnicą - pozwala nam trochę zarobić! Możemy podreperować swój budżet na wiele sposobów - już za samą rejestrację dostajemy 2 zł, za każdego poleconego znajomego kolejne 2 zł, za każde doładowanie (prócz promocji operatorów!) zwrot 3% doładowania...
Jest to zdecydowanie - po mBanku - najlepszy sposób na doładowanie telefonu przez internet!

Jestem pewien, że...
...gdy już się rozsmakujesz w doładowaniach przez internet... już nigdy nie wrócisz do swojego kiosku! Powodzenia!
Licencja: Creative Commons
0 Ocena