Profil Użytkownika

Pierwsze kroki do wdrożenia ISO 9001

Rodzaj: Artykuł

Wdrażanie ISO 9001 w firmie nie jest wcale tak trudnym procesem, jak by mogło się wydawać. Wielu przedsiębiorców ma jednak z tym problem. Trzymając się kilku podstawowych zasad i podpierając się pomocą z zewnątrz, można przeprowadzić wdrożenie bezboleśnie.

Rozwój zawodowy pracowników jakości

Rodzaj: Artykuł

Rozwój osobisty i zawodowy jest niezwykle ważną sprawą w życiu każdego człowieka. Ten, który nie idzie naprzód, w rzeczywistości cofa się, bo nie nadąża za pędzącym światem. Dlatego warto ciągle inwestować w swój rozwój i edukację. Zwłaszcza pracownicy jakości, tak dobrze znający pojęcie "ciągłe doskonalenie", powinni zdawać sobie z tego sprawę.

Promuj niszowe produkty

Rodzaj: Artykuł

Startujesz w e-biznesie i właśnie zakładasz swoją stronę internetową. E-biznes to modny temat - robisz więc stronę o e-biznesie. O produkty łatwo - są Złote Myśli z dziesiątkami e-booków na ten temat. Jest Ententa, CNEBpoints, ...tylko zysków nie ma.

Co nowego w ISO 9001?

Rodzaj: Artykuł

Normy z rodziny ISO 9001 są rewidowane co kilka lat. W roku 2008 nastąpiła kolejna taka rewizja. Czy to powód by przewracać firmę „do góry nogami”? Czy zmiany są, aż tak wielkie, by zmieniać całkowicie system zarządzania oraz wydawać tysiące euro na szkolenia i konsultacje?

Profil

Rafał Tochman

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:3655

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2007-10-30 15:14:26

Ostatnie logowanie:
18-04-2013