Profil Użytkownika

Być jak Jordan – gwiazdorskie buty

Być jak Jordan – gwiazdorskie buty

Są na rynku obuwia sportowego takie marki, które słusznie i nieodmiennie kojarzą się z gwiazdami sportu – dziś nazwalibyśmy ich celebrytami, ale to nie byłoby słuszne, bo ci ludzie są znani nie z twarzy, a z osiągnięć. Mowa tu przede wszystkim o gwiazdach amerykańskiej NBA.

Sportowe trendy w modzie

Sportowe trendy w modzie

Czasy, w których wyniki w sporcie zależały już tylko od samych zawodników, minęły bezpowrotnie. W świecie, w którym o wygranej decydują setne części sekundy, w rywalizacji bierze udział także odzież i obuwie, które mają zapewniać zawodnikom komfort, szybkość i zwrotność.

Biegaj (prawie) w czym chcesz!

Biegaj (prawie) w czym chcesz!

Czy wiesz, że zwykłe trampki zostały wynalezione na początku XX wieku i miały służyć zwiększeniu przyczepności na śliskich parkietach boisk do koszykówki? Czy wiesz, że producenci obuwia biegowego opatentowali już w sumie kilkaset wynalazków, dzięki którym biega się lepiej?

Kultowa moda

Kultowa moda

Trendy w modzie są nieraz nieprzewidywalne. Zwróciliście uwagę na powtarzalność i powroty trendów? Z pewnością tak i każdy z nas przyzna (zwłaszcza Ci po 30-ce), że moda powraca i jest to bardzo sympatyczne.

Profil

Joanna Sportella

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:31378

Data urodzenia:
2000-05-12
Dołączył:
2013-09-07 20:07:42
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
12-02-2015