Profil Użytkownika

Czym jest łuszczyca?

Rodzaj: Artykuł

Choroby skórne to schorzenia, których nie wolno lekceważyć. Drapanie, swędzenie, pieczenie – wszystko to są objawy, które powinny nas skierować do dermatologa. Jedną z popularnych chorób skórnych jest łuszczyca. 

Kilka słów o nerwicy

Rodzaj: Artykuł

Uciekanie przed swoimi problemami najczęściej nie jest dobre i nie przynosi skutku… Wiedzą o tym dobrze osoby, które przez taką ucieczkę najadły się lęku i strachu. Nadmierny lęk to podstawowy objaw choroby znanej jako nerwica występującej pod różnymi postaciami.

Jak leczyć różyczkę?

Rodzaj: Artykuł

Zapewne wszyscy wiemy, że istnieje taka choroba jak różyczka. Dowiadujemy się o tym będąc już w najmłodszym wieku. Niestety, jest to bardzo dokuczliwa choroba i w niektórych sytuacjach powodująca poważne konsekwencje w przyszłości. 

Do czego służy kalendarz ciąży?

Rodzaj: Artykuł

W trakcie ciąży kobieta narażona jest na różnego rodzaju zmiany hormonalne, zachodzące na okrągło w jej organizmie. Występuje przy tym różne samopoczucie, co wpływać może niekorzystnie na rozwijający się w jej organizmie płód.

Czym jest niedoczynność tarczycy?

Rodzaj: Artykuł

Niedoczynność tarczycy to jedna z chorób, która jest spotykana na całym świecie. Jest to schorzenie, które podkreśla jedynie fakt, jak bardzo niedoskonały jest organizm ludzki.

Profil

Marta Jonka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:27478

Data urodzenia:
1998-09-01
Dołączył:
2012-09-01 19:29:25
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
13-11-2014