Profil Użytkownika

Praca

psycholog

Lubię gdy

życie mnie pozytywnie zaskakuje

W ludziach cenię

szczerość, otwartość i pracę nad sobą

Pokaż więcej

O sensie doświadczania porażki

Rodzaj: Artykuł

Ludzie, którzy jedynie raz próbowali i odeszli od swojego zamierzenia, często przegrywają. Musisz się sprawdzić w wielu dziedzinach zanim określisz swój sens oraz pracę życia. To naturalne, że po drodze czekają Ciebie próby i błędy.

Gdy nikt nie chce Twojego CV...

Rodzaj: Artykuł

Czy jest właśnie tak, że całymi dniami wysyłasz CV, aby dowiedzieć się, że wolnych miejsc brak lub że nie posiadasz wymaganego doświadczenia? Na dodatek Twoje otoczenie mówi, że nic nie robisz całymi dniami i pozostajesz w sytuacji bez wyjścia?

Po co chcesz być bogaty?

Rodzaj: Artykuł

Przyciąganie oraz doświadczanie bogactwa nieodłącznie wiąże się z poznawaniem siebie oraz własnych ograniczeń. Po co chcesz być bogaty? W zasadzie większość ludzi tego pragnie, nie potrafiąc nawet zdefiniować pojęcia, jakim jest bogactwo.

Konsekwencje wyuczonej bezradności - część 2

Rodzaj: Artykuł

Wyuczona bezradność jako zespół cech i zachowań charakteryzujący osoby zalęknione i funkcjonujące w ogólnym poczuciu bezradności ogromnie komplikuje życie. Szczególnie jeżeli wykształca się przez długie lata i ma swoje konsekwencje w dorosłym życiu. To daje bowiem nowe możliwości doświadczania radości, szczęścia i spokoju.

Profil

Anna Zgierska

Autor
Napisz wiadomość
psycholog
Artykułów:
14
Kod partnerski:
/p:25020

Data urodzenia:
1988-09-24
Dołączył:
2012-01-11 15:05:32
GG:
35877124
Skype:
rosanq

Ostatnie logowanie:
28-12-2012