Profil Użytkownika

Jak pozbyć się ślimaków z akwarium ?

Rodzaj: Artykuł

Prawdopodobnie większość akwarystów na całym świecie miała w pewnym czasie doczynienia z ślimakami w akwarium. Często uważane za przyjaciół w walce z glonami, z czasem potrafią jednak skutecznie zdominować zbiornik i stać się uciążliwymi mieszkańcami.

Błędy początkujących akwarystów.

Rodzaj: Artykuł

W tym artykule dowiesz się, dlaczego początkujący hobbyści tak często decydują się na zakup bojownika w kuli, zbrojnika niebieskiego do 45 litrowego zbrojnika i wiele innych.

Wybór tła do akwarium.

Rodzaj: Artykuł

Tło to jeden z ostatnich elementów dekoracyjnych w zbiorniku na który powinieneś poświęcić najwięcej uwagi, to ono nadaje końcowy wyraz głębi akwarium. Na rynku akwarystycznym znajdziemy jej dwa rodzaje: wewnętrzne i zewnętrzne. Które z nich nadaje się dla hobbysty?

Kiedy warto kupić dziecku akwarium?

Rodzaj: Artykuł

Akwarystyka słodkowodna to nie tylko chwilowa pasja, ale hobby na całe życie, które często przekazywane z ojca na syna jest kultywowane przez kolejne pokolenia. Domowa hodowla rybek akwariowych to cała kultura i zajęcie, od którego po kilku miesiącach ciężko się oderwać.

Akwarystyka - moje hobby

Rodzaj: Artykuł

Posiadanie akwarium jest wspaniałą przygodą, dzięki której możemy obcować bezpośrednio z pięknem przyrody w naszym domu. Akwarystyka uczy nie tylko odpowiedzialności, ale również cierpliwości.

Profil

Mateusz Langner

Autor
Artykułów:
9
Kod partnerski:
/p:24957

Data urodzenia:
1998-01-07
Dołączył:
2012-01-07 16:08:10

Ostatnie logowanie:
11-02-2012