Profil Użytkownika

Rebranding na tle rozwoju rynku

Rodzaj: Artykuł

Rebranding jest połączeniem zmian modelu biznesowego ze zmianami wizerunku. Po każdej fuzji lub akwizycji rebranding jest koniecznością. Są to koszty i poważny wysiłek organizacyjny. Dlaczego więc na rynku sieciowych kawiarni, światowe marki nie wprowadzają od razu swojego pełnego wizerunku?

Kontroling marki. Podstawa budowania strategii rynkowej

Rodzaj: Artykuł

Aby zarządzać, trzeba mierzyć. Marka to umiejętność wykorzystania wizerunku do osiągania celów rynkowych. Punktem wyjścia oraz zakończenia zarządzania cyklem działań rynkowych może być kontroling marki. Proces ten zaczyna i kończy cały proces zarządzania marką.

Rebranding po amerykańsku. Reanimacja marki AIG

Rodzaj: Artykuł

3 października 2012 roku American International Group, marka powszechnie znana jako AIG, pokazała swoje przestylizowane logo. Poza zmienioną formą logotypu zmieniła się także kolorystyka. Zaktualizowane logo ma wejść do użytku jeszcze jesienią tego roku.

Ciekawy pomysł na wypromowanie regionu. Najdroższy ser na świecie.

Rodzaj: Artykuł

Ser Pula z Serbii uważany jest za najdroższy ser na świecie. Kilogram tego sera kosztuje aż 1300 dolarów. W rezerwacie przyrody Zasavica, 100 km na zachód od Belgradu, hoduje się około 100 górskich osłów specjalnej bałkańskiej rasy. Z ich mleka wytwarzany jest ten wyjątkowy ser.

Profil

JAROSŁAW FILIPEK

Ekspert
Artykułów:
15
Kod partnerski:
/p:21740

Data urodzenia:
1997-06-13
Dołączył:
2011-06-13 11:17:24

Ostatnie logowanie:
17-02-2016