Profil Użytkownika

Tworzenie responsywnych stron

Rodzaj: Artykuł

Zastanawiasz się, jaka strona www jest nowoczesna i cieszy się uznaniem Twoich potencjalnych klientów, czyli internautów? Takie wyniki uzyskują tylko reponsywne strony www. Takie strony internetowe są dopasowane do wszystkich urządzeń i przeglądarek - zawsze poprawnie się wyświetlają. To połączenie strony mobilnej XXI wieku. 

Skuteczne katalogowanie to pozycjonowanie stron internetowych

Rodzaj: Artykuł

Katalogowanie stron internetowych. to pozycjonowanie i reklama w internecie. Czasami może poprawić pozycję strony www w Google, innym razem odwrotnie. Jak więc poprawić jakość katalogowania, na co zwracać szczególną uwagę? Pomocna okaże się dla nas lista skutecznych katalogów internetowych. Top 50 i Top 100 Katalogów stron. 

Jak zdobyć umiejętności dźwiękowe Pro Tools

Rodzaj: Artykuł

Zdobywanie coraz to nowych umiejętności jest cenne dla każdego studenta, który ma zamiar rozwijać się w kierunku badania dźwięku. W tym celu powinien także zdobyć uprawnienia obsługi Pro Tools. Sprawdź jak możesz je uzyskać w kraju i poza jego granicami.

Profil

Szymon Samuel Owedyk

Autor
Z zamiłowania Copywriter, Blogger, Redaktor, Pozycjoner i Projektant stron www. Od niedawna właściciel samodzielnej Agencji Reklamowej CopywriterExpert, która zapewnia Copywriting (teksty), Pozycjonowanie i Tworzenie responsywnych stron www.
Artykułów:
16
Kod partnerski:
/p:20861

Data urodzenia:
0000-00-00
Dołączył:
2011-06-01 14:14:19
Skype:
szymon.owedyk
Miasto:
Inowrocław

Ostatnie logowanie:
10-01-2017