Profil Użytkownika

Trądzik pospolity

Trądzik pospolity

Na tę chorobę skóry cierpią fizycznie i psychicznie przede wszystkim ludzie młodzi. Mało osób dobrze znosi ten czas, zwłaszcza że trądzik może przybrać różne, szpecące formy i to wówczas, gdy młodzież dojrzewa, stawia sobie pytania, przeżywa okres wahań lub buntu.

Owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki

Jest to jedna z najpopularniejszych ras na świecie dzięki swoim niezliczonym zaletom. Inteligentny i elastyczny, jest idealnym towarzyszem do pracy. Pomaga ludziom w niebezpieczeństwie, jest asystentem niepełnosprawnych, pracuje u boku policji i wojska i jest bardzo czujnym stróżem.

Alergia skóry

Alergia skóry

Przyczyny alergii skórnej są wielorakie i dotyczą coraz to większej liczby osób. Uczuleni na sierść zwierząt, kurz, pyłki, niektóre produkty żywieniowe, detergenty, itd. powinny stosować kosmetyki, w tym również preparaty naturalne ze szczególną ostrożnością.

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty

.
Czy to z powodu skłonności dziedzicznych, czy też przyczyną jest rozchwianie równowagi hormonalnej, reakcja na zanieczyszczenie środowiska bądź przejściowe kłopoty związane z trybem życia, nasza skóra odczuwa te zmiany, wymaga diagnozy i precyzyjnego leczenia.

Profil

Iwona Muzal

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:19002

Data urodzenia:
1997-03-03
Dołączył:
2011-03-03 15:16:48
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
26-09-2011