Profil Użytkownika

Zainteresowania

sport blogowanie turystyka internet ruch działanie rekreacja samochody muzyka

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Spodziewam się, że uda mi się zaistnieć w wirtualnym świecie, uważam, że ta strona świetnie się do tego nadaje. Sądzę, że jestem wystarczająco uzdolniony, aby zamieszczać na tej stronie moje prace.

Lubię gdy

działam oglądam telewizję jestem w ruchu jestem doceniany piszę

W ludziach cenię

honor poczucie sprawiedliwości prawdę

Pokaż więcej

Biedronki, ochrona przed mszycami

Rodzaj: Artykuł

Jak każdy z nas wie biedronki uatrakcyjniają ogród i powodują wielką radość u dziatwy. Każdy z nas zna piosenkę "Biedroneczki są w kropeczki", czy wierszyk "Biedroneczko leć do nieba". Ja jednak skupię się na biologicznych aspektach życia biedronki i jej pożyteczności dla naszych ogrodów.

Pierwiosnki

Rodzaj: Artykuł

Dzisiejszy artykuł będzie mówił o pierwiosnkach, jednych z pierwszych kwiatów, ukazujących swoje piękno wiosną. Mam nadzieję, że dowiecie się z niego wielu interesujących rzeczy.

Boćwina, czyli burak liściowy

Rodzaj: Artykuł

W tym artykule pragnę przedstawić państwu mało znany w Polsce gatunek, a mianowicie, odmianę Lukullus, buraka liściowego. Jego uprawa nie wymaga większego wysiłku, więc do swojego warzywniaka może wprowadzić go nawet laik.

Ogród w kwiatach przez cały rok

Rodzaj: Artykuł

W tym artykule postanowiłem opowiedzieć wam o swoich doświadczeniach, dotyczących hodowli roślin. Czy wy też mieliście problemy z przechowaniem i sadzeniem roślin. Nie bójcie się już. Po przeczytaniu tego artykułu wszystkie wasze problemy znikną!

Profil

Andrzej K

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:18202

Data urodzenia:
1997-04-22
Dołączył:
2011-02-03 19:39:23
Województwo:
Podkarpackie

Ostatnie logowanie:
16-03-2011