Profil Użytkownika

O sobie

O sobie mogę powiedzieć tyle, że sam dążę do wyznaczonych celów, potrafię być szczery do bólu jeśli ktoś podważy moje zdanie, szanuję swoich przyjaciół oraz wierzę, że to czego pragnę kiedyś się spełni :):)

Praca

Aktualnie nadal się uczę. Zajmuję się dodatkowo biznesem internetowym.

Zainteresowania

Moim głównym zainteresowaniem jest siatkówka. Trenuje w klubie KS Okocimski Brzesko. Poza tym mimo wszystko lubię jak każdy chłopak grę w piłkę nożną.

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Po Artelis.pl spodziewam się pozytywnych wyników.:)

Lubię gdy

Lubię gdy wszystko idzie po mojej myśli.

W ludziach cenię

Co najważniejsze to w ludziach cenię szczerość. Nie cierpię chamstwa i kłamstwa.

Pokaż więcej

Sprzedaż to tylko wciskanie byle czego?

Rodzaj: Artykuł

Czym nazywamy sprzedażą? Czy to tylko durne wciskanie ludziom produktów oraz wychwalanie ich jakie to one nie są wartościowe? Czy może jest to świetne nawiązywanie relacji międzyludzkich. Zdania są podzielone. W tym artykule postaram się omówić te dwie kwestie.

Własny biznes nie taki straszny:)

Rodzaj: Artykuł

Witaj drogi czytelniku. Nie wiem jak wyglądasz i ile masz lat ale wiem, że jeśli czytasz ten artykuł to jesteś zainteresowany tym jak skończyć z "wyścigiem szczurów". Jak praca czyli codzienna katorga może stać się przyjemnością:)

Jak poprawnie napisać CV

Rodzaj: Artykuł

Zapewne chciałbyś się dowiedzieć ja dobrze napisać Curriculum Vitae. Ten dokument otworzy przed Tobą wrota kariery. Jednak jest jeden warunek. Jaki?? No taki że trzeba go napisać świetnie. Musi wzbudzić podziw u twojego przyszłego szefa. Dobrze napisane CV pokaże twojemu nowemu pracodawcy, że nie ma do czynienia z byle jaką osoba.

Trenuj wyskok

Rodzaj: Artykuł

Marzysz o świetnej grze w siatkówkę lecz Twoje warunki Ci w tym nie pomagają? Zacznij trenować wyskok. W tym artykule pokażę Ci kolejny sposób na wysoki loty:):)

Dobrze dobrany trening drogą do sukcesu

Rodzaj: Artykuł

Grasz w siatkówkę. Twój wzrost nie jest wystarczający do tego aby świetnie atakować i radzić sobie z blogiem w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Marzysz o zasięgu powyżej 330 cm. Jednak uwarunkowania genetyczne nie pozwalają mieć wzrostu powyżej 180 cm. Sposobem na dobrą grę jest wyskok. 

Profil

pkucharski07

Autor
Napisz wiadomość
Aktualnie nadal się uczę. Zajmuję się dodatkowo biznesem internetowym.
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:15591

Data urodzenia:
1992-05-02
Dołączył:
2010-08-01 09:42:56
Telefon:
601757190
GG:
8923508
Skype:
pkucharski07
Miasto:
Jadowniki
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
18-06-2016