Profil Użytkownika

Jaka kurtka na zimę?

Jaka kurtka na zimę?

W sklepach stacjonarnych i internetowych można znaleźć wiele ofert z ciepłymi kurtkami na zimę. Ale jaka kurtka to dobry wybór? Co powinny posiadać takie kurtki i dlaczego są takie drogie? W tym artykule postaram rozwiać większość wątpliwości i odpowiedzieć na w/w pytania.

Bielizna dla turysty

Bielizna dla turysty

Bielizna termoaktywna ma wielu swoich zwolenników, gdyż jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Zawdzięczamy jej wyjątkowy mikroklimat pomiędzy naszą skórą a dzianiną.

Odzież softshell

Odzież softshell

Odzieży turystyczną można podzielić na trzy rodzaje: pierwsza warstwa – bielizna termoaktywna, druga warstwa – odzież grzewcza (polary, softshell), trzecia warstwa – odzież przeciwdeszczowa (kurtki membranowe, kurtki przeciwdeszczowe).

Jaką matę turystyczną wybrać?

Jaką matę turystyczną wybrać?

Maty samopompujące podnoszą komfort wypoczynku i snu, a jednocześnie nie są zbytnio ciężkie oraz po spakowaniu zajmują mało miejsca. Jest to idealne rozwiązanie na biwakowanie na kempingu, jak i na kilkudniowe wyprawy z plecakiem. Ale jak skompletować sprzęt? Czym się sugerować? Co będzie najbardziej odpowiednie?

Profil

kurtz

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:14879

Data urodzenia:
1984-08-18
Dołączył:
2010-05-14 15:43:19
Miasto:
katowice
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
04-12-2013