Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Finansista menedżer oraz szkoleniowiec. Ukończyłem Uniwersytet Zielonogórski – Wydział Nauk Społecznych i Pedagogicznych. Jestem absolwentem Europejskiej Akademii Planowania Finansowego oraz członkiem elitarnej Europejskiej Federacji Doradców Finansowych. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskałem międzynarodowy certyfikat European Federation of Financial Professionals nadany w 2005 r. przez Bad Homburg, Niemcy. Od 12 lat w branży finansowej. Początkowo jako menedżer przyczyniłem się do rozwoju kilku firm pośrednictwa finansowego. Od początku swojej kariery tworzę plany finansowe klientom indywidualnym.

Moja praca to

Doradztwo Finansowe, dystrybucja metali szlachetnych, szkolenia z zakresu finansów.

Moje zainteresowania

Finanse, GPW, metale szlachetne,sporty walki, terrarystyka.

Pokaż więcej
Dlaczego złoto

Dlaczego złoto

Hossa na rynku złota trwa już 11 lat i wszystko wskazuje na to, że ten inwestycyjny obszar nadal z powodzeniem będzie się rozwijał. W poniższym artykule chcę przedstawić istotne właściwości kruszcu, które wpływają na coraz intensywniejszą jego eksploatację. Zachęcam do lektury. 

Profil

Rafał Błażejewski

Autor
Napisz wiadomość

Finansista menedżer oraz szkoleniowiec. Ukończyłem Uniwersytet Zielonogórski – Wydział Nauk Społecznych i Pedagogicznych. Jestem absolwentem Europejskiej Akademii Planowania Finansowego oraz członkiem elitarnej Europejskiej Federacji Doradców Finansowych. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał ...

Artykułów:
11
Kod partnerski:
/p:12591

Data urodzenia:
1975-01-04
Dołączył:
2009-08-04 00:17:45
Miasto:
Kalisz
Województwo:
Wielkopolskie

Ostatnie logowanie:
02-12-2013