Mieszkania o niewielkim metrażu cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Dostępna przestrzeń jest ograniczona, dlatego podjęcie przemyślanych decyzji jest szczególnie istotne, jeśli całość ma być nie tylko przyjemna dla oka, ale również funkcjonalna. Jakie rozwiązania sprawdzają się w przypadku małych mieszkań?

Data dodania: 2023-08-09

Wyświetleń: 85

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak urządzić małe mieszkanie?

Wielofunkcyjne meble i półki na ścianach

Warto wybrać meble spełniające jednocześnie kilka funkcji – sofy, które można zamienić na łóżko, czy też półki, które będą pełniły funkcje biurka. W małym mieszkaniu sprawdzą się także łóżka z wbudowanymi szufladami, jak również stolikami nocnymi z półką na książki.

Dobrym pomysłem jest także wykorzystywanie ścian do przechowywania różnych akcesoriów. Półki montowane na ścianie mogą służyć do przechowywania książek, ramek ze zdjęciami i pojemników na drobiazgi.

Stolik kawowy z pojemnikiem na przechowywanie? Jak najbardziej! To kolejny przykład, jak w prosty sposób możemy wygospodarować dodatkową przestrzeń do przechowywania drobnych przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką. Co więcej, wybierając odpowiedni produkt nadamy wnętrzu nowoczesny wygląd.

Oświetlenie

Dobrym wyborem w przypadku niewielkich lokali meiszkalnych będą lampy dające miękkie światło. Umieszczone w strategicznych miejscach stworzą przyjemny nastrój oraz sprawią, że przestrzeń będzie wydawała się większa i bardziej przyjazna. Gdy mieszkanie ma niewielki rozmiar staraj się nie wieszać w oknach ciężkich zasłon, które będą zbyt przytłaczające.

Przesuwane drzwi

Przesuwane drzwi są rozwiązaniem, które może być praktyczne i estetyczne zarazem. Montując je w małym mieszkaniu zaoszczędzamy przestrzeń i możemy nadać mu nowoczesny wygląd.

Mieszkania Piaseczno

W inwestycji Bliskie Piaseczno znajdują się mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanym metrażu, w tym lokale mieszkalne o powierzchni 36 m2. Dzięki odpowiednim pomysłom i rozwiązaniom, nawet niewielka przestrzeń może stanowić idealne miejsce do życia. Bliskie Piaseczno oferuje mieszkania o dużych przeszkleniach – duże okna i loggie w formie werandy sprawiają, że wnętrza są doskonale doświetlone, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich pomieszczeń.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Chcesz zamieszkać na nowoczesnym osiedlu w Piasecznie? A może poszukujesz mieszkania na wynajem? W ofercie Bliskiego Piaseczna dostępne są mieszkania 2, 3- i 4-pokojowe. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, markety, siłownie, centra sportowe, przedszkola i szkoły. W okolicach Piaseczna z kolei nie brakuje lasów i parków krajobrazowych zachęcających do zorganizowania weekendowych wycieczek poza miasto.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena