Cyberbezpieczeństwo to bardzo istotny element w każdym przedsiębiorstwie posiadającym infrastrukturę IT. Przechowują w niej dane klientów, informacje o pracownikach, dane finansowe i produkcyjne. Aby o nie zadbać, konieczne są odpowiednie rozwiązania sprzętowe jak i odpowiednie oprogramowanie i przeszkoleni pracownicy. Jak skuteczne zabezpieczyć swoją firmę? Warto skorzystać z rozwiązań oferowanych przez firmę Fortinet.

Data dodania: 2023-07-19

Wyświetleń: 130

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak zadbać o bezpieczeństwo teleinformatyczne z urządzeniami od Fortinet?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • czym zajmuje się Fortinet
  • jakie urządzenia oferuje Fortinet
  • gdzie znaleźć korzystne oferty na urządzenia Fortinet

Fortinet - podstawowe informacje

Fortinet, Inc. to amerykańska firma założona w 2000 roku przez braci Kena i Michaela Xie, zajmująca się tworzeniem urządzeń (hardware) i oprogramowania (software) oraz oferowaniem usług z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego, takich jak zapory (Firewall), programy antywirusowe, systemy ochrony przed włamaniami i zabezpieczenia punktów końcowych. Najbardziej znanym produktem firmy jest rodzina urządzeń zabezpieczających FortiGate łączących wiele funkcji z zakresu cyberbezpieczeństwa.

FortiGate - oferta

FortiGate of firmy Fortinet to przede wszystkim rodzina rozwiązań ujednoliconego zarządzania zagrożeniami (UTM), która obejmuje wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową (Firewall), ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem i niechcianą pocztą elektroniczną (spam). W ofercie firmy znajdują się zarówno produkty dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw, w tym centrów danych (Data Center) i dostawców Internetu. Firma oferuje również zapory nowej generacji, łączące funkcje firewalla, VPN, ochrony przed włamaniami i innych rodzajów zabezpieczeń.

Dlaczego warto skorzystać z oferty dostępnej na https://www.vida.pl/forti-trade-up-rabat-na-urzadzenia-fortinet/?

Szukając korzystnej oferty na urządzenia FortiGate od Fortinet warto przyjrzeć się propozycjom polskich firm oferującym zaawansowane usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa. Jedną z nich jest VIDA, która od 20 lat dostarcza najwyższej klasy rozwiązania w tym obszarze. W jej ofercie, dostępnej na stronie https://www.vida.pl/forti-trade-up-rabat-na-urzadzenia-fortinet/ znajdziemy bardzo atrakcyjną ofertę z korzystnym rabatem. VIDA oferuje wzrost wydajności wraz zaktualizowaną ochroną od Fortinet, realne oszczędności przy zakupie nowego urządzenia oraz wsparcie inżyniera NSE7 z firmy VIDA. W ramach programu Forti Trade Up firma VIDA oferuje wymianę starych urządzeń w naszej firmie na nowe, ulepszone jednostki. Pozwala również na poprawę wydajności i aktualizację zabezpieczeń z zaawansowanymi zestawami funkcji, które pomagają zabezpieczyć całą powierzchnię ataku organizacji. Dlatego warto się zastanowić nad skorzystaniem z oferty Forti Trade Up od VIDA i być spokojnym o bezpieczeństwo w naszej firmie. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena