Masz duży trawnik przed domem, a jego koszenie zajmuje Ci mnóstwo czasu? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie robot koszący. Zastanawiasz się, jaki model wybrać? Warto rozważyć zakup Automowera 450X marki Husqvarna. Zobacz, jakie są jego największe zalety.

 

 

Data dodania: 2023-04-27

Wyświetleń: 144

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Husqvarna Automower 450X – zobacz, dlaczego warto go wybrać

Automower Husqvarna 450X – charakterystyka

Warto wiedzieć, że Automower Husqvarna 450X jest najbardziej zaawansowanym modelem spośród automatycznych robotów koszących. Urządzenie zdobyło nawet złoty medal na targach MTP Gardenia. To maszyna, która bez problemu skosi obszar o wielkości nawet 5000 m² i radzi sobie ze zboczami o nachyleniu do 45%. Ponadto jest w stanie wykryć nawet najwęższe przejście i przejechać przez nie. Pracę ułatwia jej zmodernizowane oświetlenie LED.

Zastanawiasz się, gdzie kupić takie urządzenie? Znajdziesz je w ofercie sklepu internetowego https://sklep.lasogrod.pl/Husqvarna-Kosiarka-automatyczna-Automower-450X.

Jakie zalety ma Automower 450X?

Chcesz wiedzieć, jakie są największe zalety Automowera 450X? Otóż przede wszystkim ma on wbudowaną nawigację GPS, która połączona jest z zegarem pogodowym. Dzięki temu robot wie z jaką częstotliwością kosić trawnik. Nie musisz również obawiać się, że będzie cały czas jeździł w tych samych miejscach, a inne omijał. Poza tym możesz sterować tym sprzętem ze swojego smartfona, nawet jeśli aktualnie przebywasz gdzie indziej. Jeśli wyjedziesz na wakacje, Twój trawnik i tak będzie zadbany. Istotne jest również to, że Automower Husqvarna 450X ma specjalne czujniki ultrasonic, które odpowiednio wcześnie wykrywają przeszkody i chronią urządzenie przed uszkodzeniami.

Co jeszcze warto wiedzieć o Automowerze Husqvarna 450X?

Model 450X wyróżnia się także niezwykle cichym napędem. Istotne jest również to, że istnieje możliwość elektrycznej regulacji wysokości koszenia. Robot jest ponadto wyposażony w zestaw do nierównego terenu, składający się z dużych kół mających głęboki bieżnik oraz szczotek do kół. Warto także wiedzieć, że kosiarce możesz wydawać polecenia za pomocą głosowego asystenta, np. Google Home.

Na uwagę zasługuje również duży wyświetlacz z intuicyjnym menu i wysoką rozdzielczością. Musisz także wiedzieć, że robot jest przyjazny dla środowiska i nie emituje szkodliwych spalin oraz nadmiernego hałasu. Zaletą Automowera 450X jest jego ogromna precyzja. Wynika to z obecności niewielkich, ale bardzo ostrych ostrzy. Dzięki temu Twój trawnik będzie bujny i zielony, przypominający dywan.

Jak widać, warto zdecydować się na zakup Automowera 450X marki Husqvarna. To nowoczesne urządzenie, które ma szereg zalet i udogodnień. Z pewnością nie pożałujesz swojego zakupu.Licencja: Creative Commons
0 Ocena