Cisza, spokój i bliskość natury. To z tego względu tak często wybieramy Krainę Wielkich Jezior, gdy pragniemy w pełni zrelaksować się i odpocząć od codzienności. A gdyby tak połączyć zjawiskową siłę przyrody z kameralnym luksusem i ponadprzeciętnym komfortem? Postawmy więc na jedyne w swoim rodzaju, butikowe apartamenty. Mazury kryją wiele niespodzianek i potrafią oczarować nawet gości o wyjątkowo wyrafinowanym guście.

Data dodania: 2023-03-03

Wyświetleń: 45

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Ekskluzywne apartamenty – Mazury zaskakują pod wieloma względami

Zainspiruj się luksusem - oryginalnie zaaranżowane apartamenty Mazury 

Tutaj posłuchać można przyrody i choć przez kilka dni żyć zgodnie z jej rytmem. Nic ująć, nic dodać. Podążanie za trendem slow life w najwyższym wydaniu. Zgodnie jednak z opiniami turystów o wysokich wymaganiach, jest jeden warunek. W jaki sposób w pełni docenić urok, jaki niosą ze sobą Mazury? Apartamenty o wysokim standardzie będą zawsze idealnym dopełnieniem wypoczynku. O poranku gości przywita różnorodne, aczkolwiek tradycyjne śniadanie. Klienci luksusowego hotelu mają do dyspozycji wykwintną restaurację, w której serwowane są popisowe dania znakomitego szefa kuchni. Pomiędzy posiłkami rozkoszować się można spektakularnymi widokami z tarasu. Albo podziwiać jeziora, lasy i łąki wprost z okna apartamentu.  

Największą popularnością cieszą się komfortowe miejsca noclegowe zlokalizowane na rozległych, kameralnych posiadłościach w strefie chronionego krajobrazu i z prywatnym dostępem do jeziora. Klienci zwracają dziś baczną uwagę na stylistykę obiektów. Serca zdobywają nowoczesne, gustownie zaaranżowane, funkcjonalne i przestronne wnętrza. Nie bez znaczenia dla gości są jedyne w swoim rodzaju udogodnienia na terenie obiektu. Dla wielu wręcz obowiązkowa jest luksusowa strefa SPA z krytym basenem.  

Czas na urokliwe Mazury – apartamenty dla wielbicieli piękna i komfortu 

Inwestorzy doskonale wiedzą, czego do wypoczynku potrzebują goście o wysublimowanych wymaganiach. W zacisznych okolicach Mazur powstają wspaniałe, reprezentacyjne obiekty dla żądnych luksusu klientów. Na uwagę zwraca chociażby ekskluzywny hotel http://masuriaarte.pl będący współczesną interpretacją staropolskiego dworu. W tym też duchu urządzone zostały jego niezwykłe apartamenty. Mazury naprawdę potrafią dziś zaskoczyć! Nagle wśród naturalnej przyrody, jakby gdzieś na krańcu świata naszym oczom ukazuje się tak spektakularne, bajeczne miejsce.  

Na terenie obiektu znajduje się jedynie szesnaście apartamentów. Uwagę zwraca ich przemyślana, jasna aranżacja, będąca wyjątkowo udaną fuzją stylistyki dworkowej i glamour. Nic dziwnego. Nad projektami wnętrz pracowała znana dekoratorka Aleksandra Miecznicka. Goście mogą zaznać tutaj zarówno luksusu, jak i domowego ciepła. Taka właśnie była idea twórców tego wyjątkowego miejsca z ekskluzywną strefą SPA, basenem i podziemną salą kinową. Koniecznie już dziś sprawdź, czy możliwa jest jeszcze rezerwacja w pożądanym przez Ciebie terminie! 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena