Urodziny członka rodziny lub znajomych to jak wiadomo jedna z najlepszych okazji do świętowania. Jednak często problem pojawia się w momencie konieczności kupna prezentu. Tym bardziej jeżeli wybieramy się na przyjęcie do osoby starszej. Jeżeli zastanawiasz się, co kupić seniorowi na urodziny, zapraszamy do lektury!

Data dodania: 2022-05-30

Wyświetleń: 362

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jaki prezent urodzinowy dla seniora wybrać?

Wyjątkowy prezent dla seniora na urodziny

Każde urodziny są ważnym wydarzeniem w życiu, tym bardziej jeżeli są to urodziny okrągłe. A im człowiek starszy, tym świętować trzeba z jeszcze większą pompą. Dlatego też w przypadku seniorów najbardziej hucznie obchodzi się siedemdziesiąte, osiemdziesiąte, dziewięćdziesiąte, setne i każde kolejne urodziny. Oczywiście na imprezie nie można pojawić się bez odpowiedniego upominku. Nawet jeżeli przyjęcie nie jest organizowane, a urodziny obchodzi mama, tata, babcia lub dziadek na pewno trzeba kupić prezent urodzinowy.

I teraz pojawia się pytanie: co wybrać? Reklamy w telewizji sugerują tabletki na wątrobę lub produkty na serce i układ krążenia. Jednak solenizantowi lub solenizantce nie powinno się przypominać, że podeszły wiek kojarzy się z chorobami i lekarstwami. Trzeba postawić na coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju. Świetnie sprawdzą się prezenty personalizowane, które można idealnie dopasować do każdej osoby, która ma je otrzymać. Indywidualne podarunki są ozdobione imieniem oraz informacją, które to urodziny. Dodać można także tekst życzeń czy też inną dedykację. Jak wyglądają takie podarunki? Przykłady znajdziesz między innymi pod tym linkiem: https://zamowprezent.pl/prezenty-na-urodziny/70-siedemdziesiate

Prezent na urodziny dla babci i mamy

Świetnym prezentem dla seniorki na urodziny będą tekstylia lub coś związanego z gotowaniem. Bo przecież nawet starsze kobiety wciąż lubią robić coś w kuchni i lepią najlepsze pierogi na świecie. Dlatego też można wręczyć im na przykład komplet składający się z fartucha kuchennego oraz deski z grawerem. To  idealny zestaw dla każdej kucharki. W zależności od charakteru i poczucia humoru solenizantki można zdecydować się na coś nieco bardziej eleganckiego lub wręcz przeciwnie – na przykład fartuch z nadrukiem „Tak dobrze można wyglądać tylko po 70tce” na pewno zostanie przyjęty przez kobiety, które lubią żartować. Fankom słodkości spodobają się natomiast patery z grawerem, na których mogą zaserwować swoje cukiernicze hity. Inne ciekawe propozycje to między innymi poduszka z nadrukiem, kubek z imieniem czy portfel.

Natomiast jeżeli szukasz prezentu na urodziny dla seniorki związanego z alkoholem, możesz wręczyć jej skrzynkę na wino z grawerem, do której wręczysz butelkę jej ulubionego trunku. Zadowolenie gwarantowane!

Prezent na urodziny dla dziadka i taty

Mężczyźni w pewnym wieku nazywani są zazwyczaj gentlemanami, a z nimi kojarzą się wytrawne trunki. Dlatego też dobrym prezentem na urodziny dla seniora może być zestaw składający się z karafki oraz szklanek do whisky zamkniętych w skrzynce z grawerem. Taki komplet na pewno zrobi ogromne wrażenie na solenizancie. Oczywiście możesz wybrać też samą karafkę lub same szklanki w zależności od budżetu, którym dysponujesz. Dla konesera piwa polecane są między innymi kufle z grawerem oraz skrzyneczki na piwo w postaci praktycznego nosidła ze sznurem.

A co wybrać dla seniora, który nie pije alkoholu? Może to być na przykład elegancki portfel z grawerem albo kubek termiczny na kawę albo herbatę.

Jeżeli szukasz więcej ciekawych propozycji na prezenty urodzinowe dla seniorów i seniorek, znajdziesz je tutaj: https://zamowprezent.pl/idealny-upominek-dla-seniora

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena