Nic tak pięknie nie odmienia wnętrza, jak ciekawa i oryginalna fototapeta. To kapitalny pomysł, zwłaszcza jeśli nie lubisz monotonnych kolorów i masz oryginalny pomysł na ścianę w biurze, sypialni czy w pokoju dziecięcym. Nie musisz ograniczać się do standardowych fototapet, oferowanych w sklepach. Możesz bowiem stworzyć piękne arcydzieło z własnych zdjęć. Jak zamówić i wydrukować taką fototapetę?

Data dodania: 2022-04-09

Wyświetleń: 365

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Fototapeta - najważniejsze informacje

Fototapeta z pejzażem albo Twoim zdjęciem - gdzie wydrukować?

Przy poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań wnętrzarskich, warto zerknąć także na ofertę nowoczesnych drukarni. Zapomnij o standardowych tapetach, które w podobnym wzorze zdobią także inne wnętrza. Możesz wybrać oryginalność, albo pójść krok dalej, i ważne dla Ciebie momenty na stałe wprowadzić do swoich wnętrz. Takie opcje zapewni Ci właśnie drukarnia online, gdzie zamówisz nie tylko plakaty, które w różnych formatach zawiesisz w salonie, sypialni czy w jadalni, ale również właśnie fototapety.

To fantastyczny pomysł, jeśli z niezapomnianej wycieczki przywiozłeś cudowne pejzaże i widoki, utrwalone na zdjęciach. Takie malownicze widokówki będą przywoływać dobre wspomnienia i wniosą oryginalny i ciekawy klimat do Twoich wnętrz. Dobra drukarnia wykona też fototapetę z różnych zdjęć, połączonych jak udany kolaż w jednym obrazie. Możliwości masz sporo i warto z nich skorzystać, zwłaszcza że druk fototapet wcale nie nadszarpnie aż tak mocno Twojego budżetu.

Fototapeta czy plakat - co wybrać do salonu?

Z fototapetą można uzyskiwać wiele ciekawych efektów. Np. trójwymiarowa w jasnych barwach optycznie powiększy małą sypialnię czy jadalnię. Widok ze wschodem słońca wprowadzi sporo nostalgii i romantyzmu, a piękny krajobraz z lasem w tle będzie odwołaniem do kontemplowania cudnej natury. Alternatywą mogą być też plakaty z bliskimi Ci osobami, czy ważnymi wydarzeniami.

Komu zlecić druk plakatów? Możesz zapukać do drukarni w najbliższej okolicy lub poszukać specjalistów w sieci. Także drukarnia online wykona takie zlecenia. Warto jednak zwrócić uwagę, czy możesz wydrukować tylko jeden plakat, na jakim papierze i czy możliwe są też plakaty w sepii albo w formie czarno-białego zdjęcia. Druk plakatów jest też lepszym rozwiązaniem, jeśli nie wiesz na który pejzaż czy na które zdjęcie się zdecydować. Wtedy wystarczy wybrać kilka, a dla urozmaicenia zdecydować się na druk plakatów w różnych rozmiarach.

Fototapeta online - wymiar taki, jaki potrzebujesz

Wcale nie musisz się opierać jedynie na własnych zdjęciach. Profesjonalna drukarnia również zapewni Ci ciekawe motywy, jak i pejzaże. Możesz z nich wybrać także coś kreatywnego i dla siebie, by również skutecznie przeprowadzić prawdziwą metamorfozę w swoim domu. Wybierając fototapetę z oferty drukarni, masz pewność idealnego dopasowania właściwego rozmiaru do swoich ścian. Bez docinania przycinania, czy kombinowania jak tapetę umieścić na większej czy mniejszej ścianie w salonie czy w jadalni. Wystarczy odmierzyć i dokładne wymiary podać przy zamówieniu. Taka opcja jest przydatna, zwłaszcza przy niestandardowych kształtach ściany, np. przy skosach, czy długich prostokątach. W takim układzie też uzyskasz fantastyczne efekty bez konieczności zastanawiania się z jakiej części pejzażu zrezygnować przy ostrym przycięciu.

Fototapeta do biura - pomysł na świetną i trwałą reklamę

Taka dekoracja ściany sprawdza się nie tylko w mieszkalnych wnętrzach. To również kapitalny pomysł na marketingowy trik w biurze, restauracji czy w salonie fryzjerskim. Za jednym zamachem zapewnisz sobie estetyczny wygląd pomieszczenia i spotęgujesz marketingowy przekaz. Druk fototapety możesz przygotować na bardzo odpornym i wysokojakościowym papierze, dzięki czemu nawet przez wiele lat będzie odznaczał się odpowiednim nasyceniem barw i nienagannym wyglądem. Tu sprawdzi się zarówno opcja wykorzystania indywidualnych projektów, jak i perfekcyjne docinanie fototapety na wymiar. Dzięki temu w każdym pomieszczeniu możesz uzyskać ten sam wizualny efekt albo przekazać zupełnie inne treści. W sali konferencyjnej, w recepcji ale też w holu taka fototapeta sprawdzi się na piątkę z plusem.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena