Panie cenią niesamowite doznania, jakie mogą zapewnić erotyczne gadżety służące do stymulacji łechtaczki i punktu G. Na rynku pojawia się ich coraz więcej, dlatego z łatwością można wybrać ten odpowiadający na indywidualne potrzeby użytkowniczki. Na szczególną uwagę zasługują jednak wibratory mini, wibratory i masażery do majtek oraz produkty sterowane przez aplikację.

Data dodania: 2022-01-19

Wyświetleń: 502

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wibratory mini i 2 inne rodzaje masażerów dla nowoczesnych kobiet
  1. Wibratory mini
  2. Wibratory i masażery do stymulacji łechtaczki
  3. Wibrator idealny dla par

Dobrze dobrany wibrator sprawdzi się jako gadżet nie tylko do samodzielnych zabaw, ale również wspólnych pieszczot z partnerem. Warto postawić na model wodoodporny, który może być używany pod prysznicem.

Wibratory mini

Wibrator mini, a więc produkt niewielkich rozmiarów, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Wiele z dostępnych modeli nie przekracza 15 cm długości, dzięki czemu mieszczą się w niewielkiej torebce, walizce lub na łazienkowej półce. W tym wypadku rozmiar nie ma znaczenia, ponieważ wibratory mini mają dużą moc, a przy tym są dyskretne i ciche. Tego typu gadżety są zasilane często za pomocą jednej baterii, którą można kupić wszędzie i łatwo wymienić, a sam wibrator wygląda dosyć niepozornie - jak szminka lub inny, poręczny kosmetyk, który niemal każda kobieta nosi na co dzień w torebce.

Wibratory i masażery do stymulacji łechtaczki

Wibrator sprawdza się nie tylko w roli gadżetu, który służy do penetracji, ale również jako masażer stymulujący łechtaczkę. Wibratory i masażery do majtek łączą w sobie dwie, a nawet czasami trzy funkcje - dostarczają przyjemności, stymulując jednocześnie łechtaczkę i zapewniając penetrację waginalną lub analną. Wybierając konkretny model spośród całej gamy produktów, takich jak na przykład wibratory i masażery do majtek, warto zwrócić uwagę na materiał wykonania, który powinien być bezpieczny dla skóry, nie powodować bolesnych otarć lub infekcji.

Wibrator idealny dla par

Wibratory już wiele lat temu przestały być gadżetami jedynie dla kobiety - obecnie partnerzy chętnie używają ich we wspólnych, łóżkowych zabawach. Produkty sterowane przez aplikację wynoszą te zabawy na nowy poziom. Teraz to partner może decydować o intensywności pieszczot swojej partnerki, nawet jej nie dotykając; wystarczy, że uruchomi odpowiednie ustawienie w aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Tego rodzaju wibratora można używać samodzielnie, podczas wspólnych igraszek, a nawet kiedy oboje partnerów dzieli znaczna odległość. Sterowanie przez aplikację dostępne jest w coraz większej ilości gadżetów erotycznych nie tylko dla pań, ale również panów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena