Biurko regulowane to podstawowe wyposażenie w aktywnym biurze. Co to znaczy aktywne biuro? Jest to biuro, w którym pracownicy mogą korzystać z ergonomicznych, umożliwiających ruch mebli i akcesoriów, a nawet sprzętów sportowych. Coraz częściej w biurach spotykane są bieżnie, rowerki, duże piłki. Niewątpliwie jednak przygotowanie aktywnego biura należy zacząć od zakupu biurka z regulowaną wysokością. 

Data dodania: 2021-11-30

Wyświetleń: 487

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Biurko z regulacją wysokości

Długotrwałe siedzenie w bardzo negatywny sposób wpływa na stan kręgosłupa i ogólną wydolność organizmu, a także stan mięśni. Praca biurowa niestety zwykle opiera się na pracy przy komputerze, zazwyczaj w pozycji siedzącej. Często dodatkowo na nieodpowiednim, źle dobranym krześle i biurku. Rozwiązaniem tych problemów jest biurko z regulacją wysokości, które zadowoli wymagających klientów. Tego typu biurko zapewnia komfort pracy, a jednocześnie daje możliwość pracy na stojąco, co pozytywnie wpływa na kręgosłup i mięśnie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat biurka, które ma możliwość regulowania wysokości, zapoznaj się z tekstem, który prezentujemy poniżej. Znajdziesz w nim wiele cennych wskazówek i praktycznych porad dotyczących biurek z regulacją wysokości. 

  1. Biurko z regulacją wysokości - co to dokładnie jest?
  2. Wybierz swoje biurko regulowane 
  3. Biurko elektryczne - na czym to dokładnie polega?
  4. Stelaż biurka z regulowaną wysokością idealny do pracy na stojąco

Biurko z regulacją wysokości - co to dokładnie jest?

Zastanawiasz się, czym dokładnie jest biurko do pracy z regulacją wysokości? Tego typu biurko charakteryzuje wysokiej jakości materiał, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Blaty wykonywane są z płyty wiórowej. Wióra drzewne są sprasowane w wysokiej temperaturze i pod odpowiednim ciśnieniem. Materiał jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu polecany jest do produkcji biurek zarówno domowych, jak i biurowych. Konstrukcja biurka jest bardzo solidna. Brzegi blatu mogą być zaokrąglone, dzięki czemu unikniesz niewygodnego kantu blatu. Biurka z blatem ergonomicznym są bardzo wygodne w użytkowaniu. Dostępny jest bardzo duży wybór tego typu biurek. Ciekawą opcją, którą daje na przykład firma https://fly-desk.com/biurko-regulowane jest możliwość samodzielnego wyboru koloru okleiny i rozmiaru blatu. 

Wybierz swoje biurko regulowane 

Zastanawiasz się, jakie biurko regulowane wybrać? Dzięki temu, że biurko z regulacją wysokości można dopasować do indywidualnych potrzeb, spełnia wymogi wymagających klientów. Biurka mają duży zakres regulacji wysokości. Cały stelaż jest bardzo solidny, a kształt biurka ergonomiczny. Duża liczba możliwych konfiguracji biurka sprawia, że w ofercie najlepszych firm znajduje się dużo niestandardowych możliwości. Szukaj propozycji, które zawierają możliwość personalizowania produktu. Dzięki temu stworzysz wyjątkowe, wyróżnione biurko premium, spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Jeśli szukasz rozwiązań najwyższej jakości, sprawdź biurko z regulacją wysokości Fly-Desk.com. 

Biurko elektryczne - na czym to dokładnie polega?

Zastanawiasz się, na czym polega elektryczna regulacja wysokości biurka? Ma ona tę przewagę nad regulacją manualną, że jest bardzo wygodna, a sam panel sterowania niezwykle intuicyjny. Stelaż pracuje płynnie, dzięki czemu nie ma problemu ze zmianą wysokości blatu nawet kilka razy dziennie. Dzięki temu możesz pracować na siedząco lub na stojąco, w zależności od swoich aktualnych potrzeb. Biurko regulowane elektrycznie można z łatwością dopasować do potrzeb każdego pracownika. Biurka, które znajdziesz w sklepie Fly-desk.com charakteryzują się wieloma udogodnieniami, które sprawiają, że korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność. Wielu klientów docenia na przykład możliwość zapamiętania przez panel sterujący idealnej wysokości do siedzenia oraz stania, za pomocą 3 przycisków pamięci. Przełączanie pomiędzy pozycją siedzącą i stojącą następuje za pomocą jednego przycisku. Sam panel sterowania, jak przystało na urządzenie wysokiej jakości, jest bardzo prosty w użyciu. W zależności od modelu, posiada wyświetlacz wysokości i wbudowaną ładowarkę indukcyjną do telefonu komórkowego, dzięki czemu można ograniczyć ilość kabli przy biurku. Popularne modele to na przykład biurko elektryczne normal i z wykorzystaniem stelażu premium. Warto podkreślić, że blat posiada ergonomiczne wcięcie, dzięki czemu jest bardzo wygodny. 

Stelaż biurka z regulowaną wysokością idealny do pracy na stojąco

Stelaż biurka z regulowaną wysokością jest idealny do pracy na stojąco. Co istotne, zawsze można zmienić wysokość, jeśli uznasz, że wolisz siedzieć. Ale warto mieć jak uwadze, jak wiele korzyści daje praca na stojąco. Przede wszystkim pozwala na aktywizację mięśni. To przekłada się na lepszą kondycję kręgosłupa. Stojąc, łatwiej zmienić pozycję, nie jesteśmy więc w bezruchu. Wiele osób chwali pracę na stojąco nie tylko za korzyści fizyczne, ale także większą wydajność i kreatywność. Praca na stojąco powoduje u pracowników większą wydajność, jak również lepsze samopoczucie. Na stojąco można pracować na co dzień, ale także przeprowadzać spotkania i konferencje. Stojąca postawa pozwala na lepsze skupienie. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena