Jeśli szukasz mebla wypoczynkowego, który równocześnie będzie stanowił wygodną kanapę i łóżko, to nie ma lepszego wyboru, niż nowoczesne narożniki z funkcją spania. Tego typu wyposażenie z jednej strony jest niezwykle funkcjonalne. Z drugiej zaś pozwala urządzić salon w ciekawy i oryginalny sposób. Narożniki z funkcją spania są bowiem dostępne w zróżnicowanej gamie wzorniczej i konstrukcyjnej. Dlaczego jeszcze warto na nie postawić i jakie są ich rodzaje?

Data dodania: 2021-11-18

Wyświetleń: 453

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Narożnik z funkcją spania, dlaczego warto na niego postawić?

Narożnik z funkcją spania – zalety

Obok różnorodności i funkcjonalności, jaką odznaczają się narożniki z funkcją spania, niezaprzeczalnie największą ich zaletą są wspaniałe możliwości aranżacyjne. Dzięki temu świetnie sprawdzają się one w każdej przestrzeni, zarówno tej mniejszej, jak i większej. Za sprawą narożników pomieszczenie staje się przytulne i stylowe. Tym samym narożnik z funkcją spania to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Dostępne są bowiem narożniki o zróżnicowanych gabarytach i designie. Do wyboru mamy rozmaite typy obicia oraz konstrukcje i kształty – na przykład narożnik z funkcją spania w kształcie podkowy lub w kształcie litery „L”.

Nowoczesne narożniki z funkcją spania codziennego

Warto zaznaczyć, że narożnik z funkcją spania może mieć zastosowanie sporadyczne albo codzienne. Jeśli chcesz korzystać z narożnika systematycznie, to warto postawić na narożnik z funkcją spania codziennego. Czym się on różni od zwykłego narożnika? Jeśli potrzebujemy funkcjonalnego narożnika, z którego będziemy korzystać codziennie, to w takiej sytuacji producenci oferują często szybki i wygodny system rozkładania mebla np. mechanizm leopard czy delfin.

Równocześnie materac w narożniku z funkcją spania codziennego jest bardzo wygodny, przypominający ten, jaki używany jest w standardowych łóżkach sypialnianych (z pianą i sprężynami falistymi). A to zapewnia w pełni komfortowy sen. Tego typu narożniki są także często wyposażone w praktyczny pojemnik na pościel.

Funkcje spania i relaks, czyli narożnik full opcja

Nowoczesne narożniki z funkcją spania to nie wszystko! Niezwykle ciekawą propozycją są rozkładane narożniki wyposażone również w funkcję relax. Spokojnie można powiedzieć, że taka konstrukcja narożnika to prawdziwa full opcja, w której dostajemy narożnik z funkcją spania oraz dodatkowy moduł z możliwością regulacji oparcia, zagłówka oraz z wysuwaną podpórką na nogi. Funkcja relaks w narożniku pozwala na niezwykle wygodny wypoczynek w pozycji w pełni dostosowanej do naszych potrzeb. Rozłożenie modułu odbywa się zazwyczaj poprzez sterowanie sensoryczne, czyli pod wzmocnionym naciskiem ciała. Czasami dostępna jest również regulacja elektryczna.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena